Перевізник намагався поставити під сумнів конкурс пасажирських перевезень у Хмельницькому

Хмельницький міськрайонний суд відмовився зупиняти проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху у Хмельницькому.

Про це сказано в ухвалі суду від 12 грудня.

З відповідним позовом звернулося приватне підприємство “АТП Поділля-Тур”. Перевізник також просив суд заборонити виконавчому комітету Хмельницької міської ради та Управлінню транспорту та зв’язку здійснювати дії, спрямовані на організацію та проведення конкурсів з перевезення пасажирів.

Суддя Карплюк, відмовляючи у задоволенні позову, заявив, що “АТП Поділля-Тур” не навело мотивів щодо існування очевидної небезпеки заподіяння шкоди правам позивача.

Як писав НГП, у жовтні “АТП Поділля-Тур” оскаржував конкурс пасажирських перевезень у Хмельницькому. Тоді йому через суд вдалося зобов’язати виконком зареєструвати його документи на цей конкурс. У результаті перевізник так і не був допущений до участі, оскільки програв справу в апеляції.

Нагадаємо, що 28 листопада з 22 конкурсів перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Хмельницького відбулося 15. Лише по 7 конкурсах з перевізниками буде укладено договори, строком на 5 років. Це переважно великогабаритні та середньогабаритні транспортні засоби. По 8 конкурсах договори укладуть на 1 рік. За цей час перевізники мають виконати інвестиційні зобов’язання і оновити транспортні засоби. Слід зазначити, що кожен об’єкт конкурсу вміщує не більше трьох маршрутів громадського транспорту нової транспортної мережі.

7 конкурсів з тих або інших причин не відбулися. Відтак, рішенням виконавчого комітету на 3 місяці буде призначено тимчасових перевізників і буде призначено повторні конкурси.

Подробиці про самий конкурс читайте у публікації Перевезення по-хмельницьки: переобладнані спрінтери, заїжджий “гастролер” і тролейбусник на “лазопазиках“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.