Через дев’ять місяців затишшя вінницький суд знову взявся за суддю з Деражні, обвинуваченого у хабарництві

Шаргородський районний суд Вінницької області на 14 грудня призначив підготовче судове засідання у справі діючого судді Деражнянського районного суду Олега Дворніна (Дворніка), обвинуваченого у хабарництві.

Про це сказано в судовій ухвалі від 27 листопада.

Як писав НГП, у березні Апеляційний суд Вінницької області скасував вирок Барського районного суду від 11 лютого 2016 року, яким засуджено Дворніна до 6 років в’язниці.

Колегія апеляційної інстанції дійшла висновків, що всі рішення Барського районного суду були винесені незаконно через процедурне порушення на початковому етапі. Суть у тому, що 30 вересня 2013 року суддя Хитрук В.М. написав заяву про самовідвід, яка була передана керівнику апарату, щодо подальшого вирішення. Відповідно до розпорядження керівника апарату Барського районного суду, було призначено повторний автоматизований розподіл справи обвинуваченого судді Дворніна.

“В порушення вимог ст. ст. 8081 КПК України заяву суді про самовідвід не було розглянуто іншим суддею, а в порушення вимог ч.3 ст. 35 КПК України30.09.2013 року керівником апарату суду призначено повторний автоматизований розподіл даної справи, внаслідок чого і було визначено іншого суддю (а.с.175-187 т.1)… В зв’язку з істотним порушенням норм КПК, суд вважає, що кримінальне провадження підлягає поверненню в районний суд із призначенням нового розгляду в суді першої інстанції”, – наголошується в апеляційній ухвалі.

Нагадаємо, що, згідно з вироком вирок Барського районного суду від 11 лютого 2016 року, суддя Дворнін на початку 2013 року одержав від сторонніх осіб 11 тис. дол. за сприяння у позитивному вирішенні судової справи за фактом придбання, зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів в особливо великих розмірах. Цю справу спочатку, у 2012 році розглядав Деражнянський районний суд, а потім – колегія суддів Апеляційного суду Хмельницької області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Словом дебели судять дебельного. Коли вже цього хапугу посадять ???

  2. Ворон – воронові око не виклює!!! всі судді продажні …….. наша судова система досягла епогею корупції….. такого ніколи не було…. верховество права не було а зараз його зовсім не існує. Хто заплатив той виграв… !!!! це нове гасло верховенства права на сьогоднішній день…… і це 100%

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.