Хмельничани подали 81 проект на фінансування з міського бюджету у 2018 році

Впродовж місяця тривав прийом громадських проектів, за цей час хмельничани подали 81 проект на загальну суму 7,4 млн. грн.

Як повідомляє прес-служба міської ради, наразі вони на розгляді у структурних підрозділах. Ті ідеї хмельничан, які отримають позитивну попередню оцінку перейдуть у наступний етап – голосування, який розпочнеться 27 жовтня.

Кожен мешканець міста зможе проголосувати на спеціальному порталі «Громадський проект» не більше 5 проекти, зручним для себе способом: у електронному вигляді або у приміщенні Управління адміністративних послуг, заповнивши відповідні анкети.

Ідеї, які наберуть найбільше підтримки, будуть реалізовані у 2018 році за кошти міського бюджету. На ці цілі у бюджеті передбачається виділити 2 млн. гривень.

Як писав НГП, у липні конкурсна комісія міської ради визначила 17 переможців програми «Громадські ініціативи» Хмельницького, які отримають фінансування з міського бюджету.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.