Генпрокуратура може зайнятися документом, який потягнув забудову зелених зон Хмельницького

Народний депутат України (187 виборчий округ) Сергій Мельник просить Генпрокурора Юрія Луценка перевірити на відповідність чинному законодавству рішення сесії Хмельницької міської ради від 4 березня 2015 року №94 “Про затвердження проекту розміщення житлово-громадської забудови на короткостроковий період до 2020 року, з наступним оновленням генерального плану та коригуванням плану зонування території міста”.

Копія депутатського запита потрапила у розпорядження “Незалежного громадського порталу”.

Політик зазначив, що спірне рішення міськради зумовило зміну цільового призначення 54 земельних ділянок. Серед них опинилися ділянки зелених насаджень загального користування/спеціального призначення, які перетворилися на зони багатоквартирної житлової та громадської забудови (об’єкти на вулицях Озерна 4В, Прибузька, 5/1, Інститутська (без адреси), Свободи (без адреси), Львівському шосе (без адреси).

“Підготовка та прийняття зазначеного рішення супроводжувалось порушенням норм Конституції, низки законів України та інших нормативно-правових актів… До проекту рішення міськради у вигляді додатку не був доданий сам Проект розміщення житлово-громадської забудови на короткостроковий період до 2020 року, з наступним оновленням генерального плану та коригуванням плану зонування території міста. Відсутні дозволи міської ради та виконавчого комітету на розроблення”, – стверджує Мельник.

запит-Мельника

запит-Мельника2

Крім цього, за словами народного депутата і колишнього мера Хмельницького, попередньо під корегування потрпаило 17 земельних ділянок (рішення сесії від 29 лютого 2012 року – НГП). Однак на початку 2015-го цю кількість було збільшено до 54, 20 ділянок з яких публікувалися без зазначення адрес.

“На сьогоднішній день в результаті прийняття вищезазначеного рішення сесії Хмельницької міської ради відбувається нецільове використання зелених зон у Хмельницькому і розпочалась забудова житлового комплексу у заплаві річки Південний Буг у зоні зелених насаджень загального користування”, – наголосив він.

Як писав НГП, минулого року на коригування генплану Хмельницького і впродкування зелених зон було виділено 2 млн. грн. За ці кошти державне підприємство “Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя” відкоригувало генеральний план Хмельницького; розробило план червоних ліній магістральних вулиць міста, детальний план території «Заріччя» і детальний план території центральної частини міста.

Це повинно було закріпити історико-архітектурний опорний план міста, схеми комплексного озеленення території та детального плану території паркової зони (в межах вулиць Прибузької, Свободи, Зарічанської та Старокостянтинівського шосе в 100 м прибережно-захисній смузі р. Південний Буг).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 25

 1. колишній мер-хапуга Мельник, перейняв естафету у місцевих активістів і вирішив попіаритись на темі, на якій багато хто вже підзаробив. Сергіє Івановичу – ви політичний труп.

  • А коли я писав про це ще у тому та і цьому роках (під цим же ніком), щось ніхто уваги не звертав. Це почалося робитись навіть ще до Мельника при Приступі, дуже “розвинулося” під час другого терміну “мерства” Мельника, та “успішно” продовжується зараз. Архітектори міста, начальники відповідних управліннь / департаменту змінювалися, але стан не покращувався, а зовсім навпаки… От так…

 2. он должен не запросы писать а явку с повинной

 3. Сірожа Мельник призабув, як взяв 10 лямів за дерибан земельки під епіцентром і оазисом???

 4. Ха, а два базари у Хмельницькому на жінку оформлені!!! Пане Мельнику, то як??
  Яке блюзнірство.
  Ще він бабла хоче зрубати з забудовників. Ну що за країна???

 5. Вибори скоро, Сірожа!!! Згадав про рідну Хмельниччину, хапуга?)))

 6. все это классно..а до этого момента где был этот депутатик.

  • В тому ж місяці, коли було прийнято це рішення він направляв депутатські звернення тодішньому генпрокурору Шокіну і керівництву інституту Діпромісто, який давав погодження міській раді на зміну цільового призначення даних земельних ділянок…

 7. люди, чого ж ви такі злі? подивіться спочатку кожен на себе… бо всі привикли тільки критикувати інших, а самі робите те саме

 8. більше запитань до забудовників – депутатів міської ради, які пропихають такі питання. виділяють земельні ділянки де будувати житлові будинки в принципі не можливо!!! і їм все з рук сходить…

 9. Мельник С. І. – дурень! Сам проти себе, хоче викопати яму! Напевне забув, що “дорогу” він показав сам ще 29.02.2012 року, коли разом із Швецем В. Ф. (шахрай і права рука Мельника на той час), розробили і рада прийняла рішення №22 з переліком земельних ділянок де мінялось цільове призначення. І 30.04.2014 р. Мельник і Швець знову ж протягнули через раду рішення № 74, де збільшили перелік земельних ділянок, які були вказані у рішенні №22 від 2012 року. Тобто, коли сам робив (для Кіпермана і йому подібним) – то все законно, а коли депутати пішли за його схемою в 2015 році, (доповнивши його попередні рішення) то вже ні! І запитання до С. Мельника – а на хрена було виділяти (в тому числі і на конкурсних умовах) земельні ділянки підприємствам для забудови, знаючи що це не узгоджується із іхнім цільовим призначенням і будувати там не можна? Землі виділялись за Вашої каденції….. Так, що С. І. дивіться щоб справа не пішла проти Вас…..

 10. при меру Мельнику роздеребанили всю землю, забудували пойму Бугу. Всі скандальні забудови: земля або містобудівні та дозволи видані при Мельнику. Хаос і незаконне будівництво розпочав і зробив Мельник. Хай на себе запит тепер напише.

 11. Хмельницький перетворюється в місто химеру, місто без смаку. Цей процес відбувався при всіх попередниках і при сьогоднішній міській раді-владі. Замість зупинити хапуг-забудовників тут йде срач яка влада в місті гірша. Ну-ну наші діти і внуки нам “подякують”.

  • А ти думаєш що пишеш? Чи це не обов’язково… так, аби щось ляпнути- “Місто химера”))))

   • Що за нік “по фені” (залякуєшь)?
    А щодо цього коментара Mishchuk Alim , то тут він правий на 100%.

    • який нік по фені.дурноваті ви обое.

    • Правий Алімушка, нажаль. одні кровосісі змінюють інших. хтось більше робить вигляд “господаря який щось робить”, хтось меньше. А толку то!! Бісить що мери, по виликому рахунку не хмельничани

  • и шо ты для этого сделал? шо б все було гарно.вылез карьерист сраный.

 12. Який же С. Мельник “темний”, – навіть своїх прав та повноважень нарадного депутата не знає….Відповідно до ст. 15 Закону України Про статус народного депутата” – народний депутат має право на сесії Верховної Ради України звернутись із ЗАПИТОМ…., Верховна Рада приймає рішення про направлення депутатського запиту відповідному органу однією пятою від ії конституційного складу. А за своєю формою, це є депутатське ЗВЕРНЕННЯ, порядок направлення якого і розгляд визначено ст. 16 вищевказаного закону! Так що, Генеральна прокуратура відфутболить його, як нікчемне тобто подане з порушенням встановленої процедури.

  • Перш ніж писати всю цю беліберду, хоч би удосужились зайти на сайт ВРУ і там би побачили, що цей запит (який подається і реєструється згідно процедури) проголосовано на засіданні ВРУ 8 вересня 17р.
   Тому хто тут “темний” ще питання…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.