Хмельницький відмовився скасовувати нічну заборону на продаж алкоголю

Депутати Хмельницької міської ради відомовилися скасовувати рішення міської ради від 8 квітня 2009 року, яким запроваджено обмеження торгівлі спитрними напоями у місті.

Таке рішення сьогодні підтримало 35 із 42 депутатів.

Таким чином, рада відреагувала на рекомендацію Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, яке наполягало на припиненні антиконкурентних дій щодо продажу алкоголю.

Нагадаємо, що з травня 2009 року у Хмельницькому діє ряд обмежень з продажу алкоголю. Зокрема, визначено час для продажу алкогольних напоїв в торговельних закладах Хмельницького з 11.00 до 22.00 години; в закладах ресторанного господарства – з 11.00 до 23.00 години.

Крім цього, заборонено розпивати алкогольні, слабоалкогольні напої та пиво на вулицях, парках, скверах, пляжах, стадіонах, спортивних майданчиках Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. та начхали наші депутати на закон… їм головне пополізм… демократія, коли виконуються закони, а не коли дурноголові депутати приймають такі ж дурноваті рішення.

  2. витя есть работа….я серьезно…..закрой пару точек….помоги городу…..

  3. Так щербатый и курить запретил практически везде. Только нафига такие законы которые никто не исполняет. Все курят где попало , пивас смокчут, бухают на лавках во дворах.
    Поэтому если дебильные депутаты принимают законы, то пусть добиваются их исполнения. Купить водяру после 22 нет никаких проблем.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.