Прокуратура вдруге пішла до апеляції за покаранням для екс-працівника ДАБІ і його спільника

Прокуратара вдруге оскаржує вирок Хмельницького міськрайонного суду, яким звільнено від покарання за хабарництво колишнього співробітника управління Державної архітектурної-будівельної інспекції у Хмельницькій області Віктора Матвіюка і приватного підприємця Сергія Маримона.

Відповідне провадження 11 вересня відкрив Апеляційний суд Хмельницької області.

Як писав НГП, 28 березня Хмельницьий міськрайонний суд визнав винних Матвіюка і Маримона за ч.2 ст.369-2 КК України і призначив їм сплатити штраф 25,5 тис. грн кожному.

На підставі абз.3 ч.5 ст.72 КК України (в редакції Закону від 26.11.2015 року) обох засуджених звільнено від сплати штрафів.

Колегія суддів Апеляційного суду Хмельницької області 26 червня скасувала вирок суду першої інстанції і призначила новий розгляд справи у суді. Апеляційна інстанція вважала, що вирок має істотні порушенням вимог кримінального процесуального закону, яке перешкодило міськрайонному суду ухвалити законне та обґрунтоване рішення.

2 серпня Хмельницький міськрайонний суд повторно звільнив від покарання обвинувачених у вимаганні хабара.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. В черговий раз в1дкупились пацани.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.