У Хмельницькому екс-працівник ДАБІ і його спільник, взяті на хабарі, повторно уникли покарання

Хмельницький міськрайонний суд вдруге звільнив від покарання колишнього співробітника управління Державної архітектурної-будівельної інспекції у Хмельницькій області і приватного підприємця, котрі вимагали і одержали 1,7 тис. дол за сприяння під час видачі дозвільних документів.

Про це свідчить вирок суду від 2 серпня.

Згідно з матеріалів справи, у жовтні 2016 року підприємець, який надавав консультативні послуги та практичну допомогу з оформлення документів на об’єкти нерухомості, вийшов на працівника управління ДАБІ з пропозицією посприяти у реєстрації декларацій про початок виконання будівельних робіт з реконструкції квартири з прибудовою балкону на вул. Гарнізонній, 6 у Хмельницькому і про готовність цього об’єкту до експлуатації. ФОП діяв в інтересах третьої особи, яка була зацікавлена у реконструкції житла.

У результаті домовленостей “дабівець” пообіцяв за винагороду 1700 доларів вплинувати на своїх колег-головних інспекторів будівельного нагляду сектору по роботі з дозвільними документами.

Правоохоронці затримали посадовця та підприємця в офісі № 207 на вул. Зарічанській, 34 у Хмельницькому під час одержання другого траншу хабара.

Фото СБУ

Фото СБУ

Обоє повністю визнали свою вину. Остаточний вирок суду полягав у визнанні їх винними за ч.2 ст.369-2 КК України та призначення штрафу на суму 25,5 тис. грн кожному без спеціальної конфіскації.  На підставі абз.3 ч.5 ст.72 КК України (в редакції Закону від 26.11.2015 року) засуджених звільнено від сплати штрафів. Тобто Феміда погасила сплату штрафів за рахунок тримання обох в СІЗО протягом трьох днів.

Як відомо, 28 березня Хмельницьий міськрайонний суд уже виносив аналогічний вирок по колишньому співробітнику управління Державної архітектурної-будівельної інспекції у Хмельницькій області і приватному підприємцю.

Колегія суддів Апеляційного суду Хмельницької області 26 червня скасувала вирок суду першої інстанції і призначила новий розгляд справи у суді. Апеляційна інстанція вважала, що вирок має істотні порушенням вимог кримінального процесуального закону, яке перешкодило міськрайонному суду ухвалити законне та обґрунтоване рішення.

В апеляційному суді прокуратура просила для двох вимагачів грошей покарання у вигляді позбавлення волі терміном на три роки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. порешали………

 2. Ми живемо у повному бардаку на чолі із жидами де за бабло продається все…
  І голосуємо далі за них…

 3. В місті до цього часу відсутній головний архітектор та на віміну від багатьох інших міст не організована міська інспекція державного архітектурно-будівельного контролю.
  Цікаво, чому?
  Певно комусь це вигідно?

 4. А где фамилия? Или Вы выборочно открываете лица общественности???

 5. Однакові всі

 6. Висновок один: судд1 в дол1.

 7. Все як завжди!Всі знають що беруть,жодна споруда не здається без “решалова”.Вдруге затримують і вдруге відпускають.Запитання:а на якого дідька Ви затримуєте,без нормальної доказової бази?А чоловічки бачать що все “вирішується” і надалі будуть “рішати”,тільки ще дорожче бо ж потрібно відбити кошти які пішли на “вирішення” питання.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.