Будівництво корпусу обласної дитячої лікарні гальмується, а “забиті” кошти – розпорошать

Депутати Хмельницької обласної ради мають намір перерозподілити 10 млн. грн, які у березні були виділені на будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні та реконструкція існуючого корпусу під поліклініку.

_Sim_poverhiv_i_185_lizhok__noviy_korpus_Hmelnickoyi_oblasnoyi_dityachoyi_likarni_mozhut_zbuduvati_vzhe_za_tri_roki_1_2017_06_01_07_01_14

Про це зазначено у пояснювальній записці до обласного бюджету-2017, зміни до якого хочуть ухвалити на черговій сесії 27 вересня.

Підставою для ревізії стали висновки постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення; з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології; з питань бюджету та фінансів.

Члени комісій з’ясували, що у спільній власності територіальних громад області відсутні приміщення, придатні для розміщення відділень обласної дитячої лікарні. Звідси, комісії рекомендовали провести коригування проектно-кошторисної документації та експертизи проекту будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу.

Ескіз обласної дитячої лікарні

Ескіз обласної дитячої лікарні

Таким чином, пропонується виділити з обласного бюджету 1 млн. грн на коригування проектно-кошторисної документації і 100 тис. грн – на експертизу проекту.

Решту 8,9 із 10 млн. грн буде розподілено на поточні потреби обласної лікарні. Зокрема, 4,8 млн. грн спрямують на придбання реанімобіля класу С для надання невідкладної допомоги та інтенсивної терапії дітям виїзною  неонатологічною реанімаційною бригадою; 3 млн. грн – капітальній ремонту гематологічного та неврологічного відділень лікарні; 550 тис. грн – встановлення витяжної системи у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії; 300 тис. грн – завершення ремонту кардіоревматологічного відділення, у зв’язку із проведенням остаточних розрахунків за фактично виконані роботи; 145 тис. грн – проведення ремонтних робіт та технічного обслуговування санітарних автомобілів; 50 тис. грн – оновлення комп’ютерної та офісної техніки.

Як писав НГП, попередня вартість будівництва нового лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні, визначена ще у 2012 році, становила 99 мільйонів гривень. Наразі за орієнтовними підрахунками ця сума сягає близько 300 мільйонів гривень.

26 січня 2017 року під час візиту на Хмельниччину Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв підтримку з будівництвом лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні.

29 березня депутати Хмельницької облради визначили будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні пріоритетним об’єктом на 2017-2019 роки.

Довідково. Хмельницька обласна рада прийняла до розгляду електронну петицію щодо будівництва лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні, яка зібрала понад 1300 голосів при 1000 необхідних.

У петиції сказано, що у 2011 році було ухвалено Концепцію створення повнопрофільної Хмельницької обласної дитячої лікарні, яка повинна була реалізовуватись у три етапи: будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу на 110 ліжок на прибудинковій ділянці лікарні (перша черга будівництва); будівництво неонатального корпусу на 75 ліжок на території Хмельницької міської дитячої лікарні; а також реконструкцію існуючого стаціонарного корпусу під обласну дитячу консультативну поліклініку, стаціонарні відділення, харчоблок та овочесховище (друга черга будівництва).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. це рівень влади, навіть гроші є, а що з ними робити не знають.

    • Положат на депозит как Семчишин в газмяс. А потом себе медаль вручат к очередной годовщине чего-нибудь.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.