Корнійчук знову символічно роздав 10 відзнак “За заслуги перед Хмельниччиною”

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук присвоїв Почесну відзнаку “За заслуги перед Хмельниччиною” десятьом особам з нагоди 80-ї річниці утворення Хмельницької області.

Відзнака_За_заслуги_перед_Хмельниччиною

Про це сказано у його розпорядженні від 12 вересня.

Нагороду одержали три народні депутати Сергій Лабазюк, Володимир Мельниченко і Сергій Мельник, голова Гуменецької сільської ради Інна Абдулкадирова, головп Дунаєвецької районної державної адміністрації Олександр Бернашевський, генеральний директор комунального підприємства “Міськтепловоденергія” (Кам’янець-Подільський) Валерій Гордійчук, президент компанії (почесного) публічного акціонерного товариства “Подільський Цемент” Семен Дарчук, директор державного підприємства “Ярмолинецьке лісове господарство” Іван Кирилюк, голова правління – генерального директора публічного акціонерного товариства “Укрелектроапарат” Євгенія Косковецька, заступник головного лікаря по акушерсько-гінекологічній роботі обласної лікарні Лариса Притуляк.

Відзнаку присвоєно “за високий професіоналізм, вагомі трудові досягнення, значний особистий внесок у реалізацію програм соціально-економічного розвитку територій”.

Як писав НГП, у 2016 році до Дня незалежності голова ОДА виписав 36 відзнак “За заслуги перед Хмельниччиною”

Нагадаємо, що Почесна відзнака “За заслуги перед Хмельниччиною” вручається з 2009 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. Пан корнійчук використовує совковий метод жополизництва та вигоди! Є прості люди, молоді хлопці, роботяги, активісти що зробили у 1000 раз більше заслуг перед батьківщиною чим уся разом взята шайка, взяточників, махінаторів, олігархів та злочинців!
  Чи є серед них хоч один, що живе на одну зарплату та нажив мільйонні статки чесно? А де прості роботяги що пашуть та годують сім’ю за 2500 грн. Хіба вони не заслуговують відзнаку? Жалко що пан корнійчук потонув у корупції відкатах та стилі багатого, розкішного життя де гроші світяться у очах і пан нічого більше не бачить окрім вигоди!
  …………………

 2. той що живе на одну зарплату нічого для хмельниччини не зробив і не зробе він собі нічого не може зробити що він зробе для рідного краю а на рахунок активістів то це до сімчишина там роздають цій неволочі все що з барського плеча

 3. Ці люди грабують та дерибанять Хмельничинчу, через те прості роботяги не мають нічого!!! але живуть чесно і справедливо!! Рано чи піздно всеодно кожний барига злодій заплатить за свавілля яке він робив впродовж свого життя!! Ой як багато таких прикладів можна навести!!!!

 4. Спаси себя и хватит с тебя.А награды корней я- это мир глазами на водной мухи…

 5. Награды корней-это мир глазами на водной мухи..

 6. чого бурлику не дали?

 7. Кабан -колхозник наградил, очередных колхозников.

 8. На Иване Кирилюк уж точно негде клеймо ставить.Вор , аферист и решала с большой буквы.Жизненое кредо – ХАПАТЬ везде и побольше.Кстати,совершил своевремено,,рывок,,в АТО,чтобы успеть к выборам и пройти по спискам Конкретных в депутаты.

 9. Лозіку дали, шо голосував за щакон 16 січня 2014 року, ща розстріл майлану, иа ща лафундищм, ну і віджими та тому подібне, корнійчук знайшов реально саслуженого ”герояєє. Як говоиться ” яке їхало, таке й здибало”.

 10. А какая ценность этих наград? Может поэтому и дали?

 11. За вагомый внесок в развитии корупции в Хмельницкой области?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.