Корнійчук обіцяє 12 опорних шкіл на Хмельниччині, не зважаючи на певний супротив

Очільник ОДА Олександр Корнійчук заявив, що новому навчальному році на Хмельниччині будуть працювати 12 опорних шкіл.

Про це він зазначив під час наради з заступниками у четвер, інформує його прес-служба.

За його словами, кількість опорних шкіл збільшиться на 8 порівняно з попереднім роком. Загалом, три таких школи функціонуватиме у районах та 9 – в ОТГ.

За його словами, на забезпечення матеріально-технічної бази класів освоєно 13 млн.398 тис.грн., в тому числі 3 млн.698 тис.грн. з місцевих бюджетів та 9 млн. 700 тис.грн. субвенції з державного бюджету.

“Процес утворення опорних шкіл триває. Обласна влада має зробити усе необхідне, аби дітки, які навчалися в маленьких містечках і селищах отримали доступну та якісну освіту. В свою чергу така школа має бути забезпечена кваліфікованими педагогічними працівниками та усім необхідним для навчання”, – підсумував Корнійчук.

Як писав НГП, 29 серпня Шепетівський міськрайонний суд зупинив дію рішення Судилківської сільської ради від 27 квітня 2017 року про утворення опорного освітнього закладу та його філій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Алфавіт нехай вивчать разом з пробіркою

  2. Скоро ……Корнійчук обіцяє закрити усі школи…. лікарні….сільради… бо не має людей…. вимерли….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.