Наперекір реформам Міносвіти – шепетівський суд заблокував утворення опорної школи

Шепетівський міськрайонний суд зупинив дію рішення Судилківської сільської ради від 27 квітня 2017 року про утворення опорного освітнього закладу та його філій.

Як свідчить ухвала суду від 29 серпня, позов стосувався Лозичанської ЗОШ I-II ступенів, яка перетворилася на філію Судилківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Позивачі Оксана Чижинська і Людимила Швець домагаються повного скасування рішень сесії сільської ради, пов’язаних з реорганізацією сільської школи.

У коментарі “Поділля-Центр” директор Лозичанської ЗОШ Олена Кузьмінчук заявила, що її заклад пристосований до навчання: є опалення, комп’ютерний клас, внутрішні туалети, їдальня тощо.

Як з’ясував “Незалежний громадський портал”, на Хмельниччині це не перша спроба зупинити реформування сільських шкіл в опорні. У вересні 2016 року Летичівський районний суд відмовив у розгляді позову щодо припинення діяльності Бохнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів в результаті реорганізації шляхом приєднання її до опорної школи Летичівського навчально-виховного комплексу №1.

В останньому інтерв’ю міністр освіти і науки Лілія Гриневич повідомила, що цього року в Україні було відкрито нових 201 опорну школу. Зараз загальна чисельність опорних шкіл по Україні – 338.

Вона наголосила, що уряд підтримує процес створення опорних шкіл виділенням освітніх субвенцій. У 2017 році це: 300 млн. грн – природничо-математичні кабінети для опорних шкіл, 200 млн. грн – купівля автобусів, 300 млн. грн – на природничо-математичні кабінети та автобуси в тергромади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Ці реформатори, децентралізатори, лузери .. …. скільки раз вже обломались, обпеклись…. хіба ви не бачите що від ваших реформ толку нуль… тільки витрата сотні мільярдів з бюджету….
    ЛУЗЕРИ…..!

  2. Не згідна з ОооО Реформив освіті назріли. Наука просувається вперед, а форминавчання застаріли. Опорні школи- невід”ємна частина. Тільки реформу потрібно проводити не так як у Старосинявському районі. Провели конкурс на заміщення посади директора, тільки як? Начальник відділу освіти О.Пузирук ( уже посинів від щоденного прийому алкоголю) не допускав усіх бажючих до конкурсу, усіляко маневрував членми комісіі, окремих залякував.У нього була одна мета протягнути Ткачука подальшою метою відмивання та здирання хабарів. На такій схемі він має досвід неабиякий. Його знання учнів не інтересують. Використовує час.

  3. Маріє Іванівно про якого Пузирука Ви пишете- це ж аморална постать, запитайте любого пересічного мешканця району то почуєте відповідь про його аморальні вчинки Сімейних ( чотири рази одружувався), в побуті, а те , що з барів не вилазить то це ще не усе, а грішмияк рокидається. Можетете собі уявити айфон купив за 45 тис. грн., донедавна був увепиких боргах. Усюди при п”язці зая вляєЮ що у нього нач. поліціі і прокурор району своі, разом зними попиває коньяк і тому йогоніхто з копів не зупиняє. Начальника облдепартаменту Фасолю закормив, Попика з інституту задобрив- мафія на усіх щаблях. А ви говорите про реформи Не можу зрозуміти, чому селищний голова на усе це бидло закриває очі? Такого приниження освітяни району не пам”ятають. Можливо мене хтось почує з керманичів та при веде усе до належного порядку.

  4. Та шо ви причепились до чувака Пузирука. Нам з ним кайф- сам гасує і нам напиває, безвідмовний. А за те, що відбуваєть в освіті його меньше пече Тил забезпечиний, нікого не боіться. В кошельок тече добре- на рівні області є чим задобрити, а Фасоля бабло не відсуває. А там ддддддивись і вибори грядуть авось пройле на головубо надію має неабияку. Отам він розвернеться-школу проходоть добру. До виборів готовиться конкректно- нехай попробує освіта за нього не проголосує, позвільняє усіх.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.