Військовий зі Старокостянтинова, який зливав інформацію російській розвідці, подав апеляцію

Заступник командира ескадрильї по роботі з особовим складом військової частини п/п В-2806 в званні майора Збройних Сил України Юрій Кірєєв, засуджений за державну зраду на 12 років в’язниці, оскаржив в апеляційній інстанції вирок Хмельницького міськрайонного суду.

Як стало відомо “Незалежному громадському порталу” з ухвал Апеляційного суду Хмельницької області, захист військовослужбовця подав клопотання про скасування застосованого до обвинуваченого запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Свої вимоги обвинувачена сторона обґрунтувала істотним порушенням розумних строків тримання під вартою Кірєєва, загальний термін якого перевищує півтора року, а також відсутністю ризиків необхідних для продовження строку дії обраного запобіжного заходу.

Суддя Інна Вітюк відмовила у задоволенні цього клопотання, наголосивши, що Кірєєва визнано винуватим у вчиненні особливо тяжкого злочину, а тому скасування його арешту є передчасним.

Крім цього, апеляційна інстанція застосувала до обвинуваченого заступника командира ескадрильї “закон Савченко”, зарахувавши йому час перебування в СІЗО (з 17 вересня 2015 року до 5 червня 2017 року включно) за два дні позбавлення волі.

Як писав НГП, 6 червня 2017 року колегія суддів Хмельницького міськрайонного суду визнала винним заступника командира ескадрильї по роботі з особовим складом військової частини п/п В-2806 в званні майора Збройних Сил України Юрія Кірєєва у державній зраді і присудила 12 років в’язниці.

Військовослужбовець протягом 2014 року регулярно повідомляв російські спецслужби про виконання бойових завдань у зоні АТО. Зокрема, 1 і 3 серпня Кірєєв заздалегідь сповістив представників Росії про виліт з аеродрому Миргорода Полтавської області літаком-розвідником Су-24МР для спеціальних бойових розвідувальних польотів в зону проведення АТО. Після завершщення польотів майор смс-повідомленням відзвітував “куратором” з країни-агресора.

Окремо, розвідка з’ясувала, що Кірєєв у червні 2014 року через свого брата-священослужителя, який приїздив до нього з Хабаровського краю Росії, наглагодив на контакт та погодився співпрацювати з представниками спецслужб Російської Федерації, зокрема ГРУ ГШ та отримав від них завдання вчинити заволодіння військовим літаком ЗС України, на якому здійснити переліт через державний кордон України в РФ. За це майору-зраднику російські спецслужби пообіцяли військове звання полковника, квартиру, 30 тис. доларів і влаштувати жінку на роботу.

Крім цього, навесні 2014 року, Кірєєв серед військовослужбовців поширював своєї відверто проросійської позиції та антиукраїнські висловлювання, а саме схвалення дій Російської Федерації щодо анексії АР Крим, негативних відгуків щодо проведення АТО та заперечення права України на оборону від зовнішньої агресії з боку РФ, а також неякісне виконання завдань розвідувальних польотів (фактично саботажу) в зону проведення АТО та в напрямку Автономної Республіки Крим.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. де вони беруться?

 2. сволота!зрадника на шибиницю!

 3. витя шо за фигня?

 4. Такі беруться з минулої армії. Знаю такого. Служив в Криму, втікло. Щоб отримати звання прилаштувався при АТО, побув трохи. Поїхав в Закарпаття, там заворушка. Потім перебралось сюди. Знімає житло в Ружичній, а власники житла – вояки РФ. От вам і шпіон. Така собі “дружба” військовий ЗСУ арендує житло у вояків країни агресора. Совпадєніє????

  • Анонім, якщо знаєш такого шпіона, повідом відповідним органами.

   • Як це нагадує “37-ий рік” (умовне визначення часів “сталінського свавілля”), коли доноси були “у ціні” (таким чином “зводили рахунки” злі сусіди, боржники, справжні винуватці, заздрісники, просто “недалекі люди” і т.п.) і від цих доносів страждали зовсім невинні люди.
    Але згадайте, що тоді через невеликий проміжок часу під репресії попадали і самі донощики, і кати невинних.

    • Просто вже набриидло від донецьких чути що Путін красава. Причому вони це говорять у хмельницькому

    • Не треба далеко ходити. Он, у Симчишина працює хворий чоловік, який змінив своє імя на Володимир Володимирович Путін.

     • Ну, не “обіжайте” мого майже однофамільця (сміюсь, бо Путенко моє “псевдо”). Наскільки я знаю, він поміняв (тільки свою фамілію) більше ніж 10 років назад, коли багато хто на Україні В.В.Путіним (президентом Росії) дуже захлоплювалися (тільки не я, бо я вже тоді, перший раз ще у 2002-му році, чув від своїх колег на Росії багато негативу.
      про нього). І ще знаю, що українською його “перша” фамілія була ну дуже неблагозвучною.
      Просто я ще раз підкреслюю, що нема чого усі наші негаразди “списувати” на Путіна і Росію. Конче необхідно зрозуміти (зрозумійте, інакше буде загибель), що першу чергу у всьому винні переважна більшість нас. І тільки тоді, коли це зрозуміємо і більшість почне жити для розбудови (а не для руйнування, кажучи, що патріоти), ми виживемо.
      А поява В.В.утіна, це об’єктивна історична закономірність. Так майже завжди бувало – після розвалу / руйнування бувших “імперій” до керівництва приходили (їх приводили, закулісні маніпулятори руками ностальгуючого натовпу) “сильні” авторитарні особистості, сіречь, тирани (згадайте Наполеона, Сталіна, Гітлера і т.п.). Ще раз кажу, що В.В.Путін, скоріше всього, є чиїмось “агентом впливу”, який на даний час, можливо, вийшов з підконтролю своїх “поводирів”.
      А можливо, і невийшов, бо це що робиться на Росії, на мій погляд, дуже вигідно Китаю.
      Згадайте, напрклад, про Леніна.

     • Відредаговано:
      Ну, не «обіжайте» мого майже однофамільця (сміюсь, бо Путенко моє «псевдо»). Наскільки я знаю, він змінив (тільки свою фамілію) більше ніж 10 років назад, коли багато хто на Україні Путіним В.В. (президентом Росії) дуже захлоплювався (тільки не я, бо вже тоді, перший раз ще у 2002-му році, я чув від своїх колег з Росії багато негативу про нього). І ще знаю, що українською його («нашого» Путіна) «перша» фамілія була ну дуже неблагозвучною.
      Просто я ще раз підкреслюю, що немає чого усі наші негаразди «списувати» на Путіна і Росію. Конче необхідно зрозуміти (інакше просто буде загибель), що першу чергу у всьому винна переважна більшість з нас. І тільки тоді, коли це зрозуміємо і більшість почне жити для розбудови України (а не для руйнування, волаючи, що вони патріоти), ми виживемо.
      А поява В.В.Путіна (російського) є об’єктивною історичною закономірністю. Так майже завжди бувало.в історії людства, а саме, після «бурливого» розвалу / руйнування бувших «імперій» до влади приходили (їх приводили закулісні маніпулятори руками ностальгуючого натовпу) «сильні» авторитарні особистості, сіречь, тирани (згадайте Наполеона, Сталіна, Гітлера і т.п.). Ще раз кажу, що В.В.Путін, скоріше всього, є чиїмось “агентом впливу”, який, можливо, на даний час, вийшов з підконтролю своїх «поводиря» / «поводирів». Наприклад, згадайте про Леніна. А зростом він нагадує їх (особливо Наполеона), тому і однакові комплекси.
      А можливо, і невийшов, бо все, що під його керівництвом робиться на Росії, на мій погляд, дуже вигідно Китаю.

 5. Це право кожного написати апеляцію… право кожного громадянина… чи права, записані в Коснтитуції для майданутих згадуються лише тоді, кооли це їх стосується ??

 6. Для зрадників і шпіонів немає ніякого помилування. Це стосується і тих хто тут виступає проти України.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.