Місцеві бюджети Хмельниччини мають дефіцит понад 60 млн. грн на виплати із зарплат

12 місцевих бюджетах Хмельниччини мають дефіцит в коштах на загальну суму 60,6 млн. гривень на обов’язкові виплати із заробітної плати.

Про це свідчать дані з виконання програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області у I півріччі цього року.

Разом з тим, протягом січня-червня введені головою ОДА заходи з економії коштів дали можливість зменшити початковий дефіцит в коштах з обов’язкових виплатах на оплату праці працівників бюджетних установ і на оплату енергоносіїв і комунальних послуг – з 199,6 млн. грн. до 68,9 млн.грн.

Також вдалося збалансувати 13 місцевих бюджетів,  а саме бюджети міст: Камʼянець-Подільський, Нетішин та Шепетівка; районні бюджети: Білогірського, Віньковецького, Кам’янець-Подільського, Новоушицького, Старокостянтинівського, Теофіпольського, Хмельницького районів та бюджети Ганнопільської,  Новоушицької і Полонської об’єднаних територіальних громад.

Як писав НГП, у лютому голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук затвердив заходи щодо наповнення місцевих бюджетів та дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів у 2017 році.

Найбільше резервів, як випливає з прогнозів ОДА, можуть дати міста Хмельницький – 15,6 млн. грн, Шепетівка – 12,4 млн. грн, Кам’янець-Подільський – 11,4, Славутський і Дунаєвецький райони – 12,2 млн. грн і 10 млн. грн, відповідно.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. НГП не пишіть чуш про великі заходи з наповнення бюджетів Корнійчука… Його розпорядження стосувалось оптимізаціі видатків, яке на 70% не виконане. А дефіцит покрили перевиконанням бюддетів, що в тому числі пов’язано із інфляцією…

  2. А у НГП адекватні люди є взагалі? Яким боком Корнійчук має відношення до місцевих бюджетів? Хай засуне свої програми куди подалі!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.