Суд переніс справу Бурлика, бо ОДА не ознайомилася з апеляційною скаргою

Сьогодні Апеляційний суд Хмельницької області переніс розгляд справи проти депутата обласної ради від ВО “Свобода” Віктора Бурлика, підозрюваного у хуліганстві.

1

Таке рішення ухвалено після задоволення судом клопотання потерпілої сторони Хмельницької облдержадміністрації.

На початку засідання представниця ОДА Людвик заявила клопотання про не отримання поштою копії апеляціної скарги, яку заявила обласна прокуратура. Відповідно, вона не знає всіх аргументів державного обвинувача, підготовлених на ухвалу Хмельницького міськрайонного суду від 11 липня. Тому пані Людвик просила суд перенести розгляд провадження

Прокурор Леськів її підтримав, повідомивши присутнім, що пошта доставила повідомлення за приватною адресою, а не самій облдержадміністрації (адмінбудівля знаходиться у кількох метрах від приміщення суду, а сповіщення було відправлено ще 1 серпня – НГП).

Адвокат депутата Роман Гавриленко не повірив словам представниці ОДА, наголосивши, що кожна поштарка знає, де знаходиться цей орган державної влади.

Сам підозрюваний Віктор Бурлик вважає, що в такий спосіб влада затягує вирішення справи по суті і просив головуючу суддю видати окрему ухвалу на голову ОДА Олександра Корнійчука щодо “поштового казусу”. Він також поскаржився: облдержадміністрація вчасно не надає відповідей на його депутатські зверення.

У підсумку суд переніс засідання на 30 серпня.

Як писав НГП, 11 липня Хмельницький міськрайонний суд повернув прокуратурі обвинувальний акт, складенийщодо депутата Хмельницької обласної ради від фракції ВО “Свобода” Віктора Бурлика за ч. 1 ст. 296 ККУ (“Хуліганство”). Прокуратура оскаржує це рішення в апеляційній інстанції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. он уже на работу ходит..пусть платит за турникет..это чей то труд..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.