“Хмельницький майдан” позбавився члена організації, який замішаний у вимаганні грошей

Громадська організація “Хмельницький майдан” виключила зі своїх лав Анатолія Кравця, який є одним із фігурантів справи з вимагання 600 дол. у керівника комунального підприємства “Облпаливо”.

Таке рішення підтримало 2/3 присутніх членів на засіданні 2 серпня.

“На сьогоднішньому засіданні Ради Майдану більш як 2/3 голосів прийняли рішення , яке мали б прийняти ще два місяці тому. Тоді ми , щоб не послаблювати захист Анатолія Кравця вирішили залишити його в Раді Майдану , але з вимогою що адекватно віднесеться до пікантної ситуації в яку поставив організацію ставши “рішалою” в призначенні Блідого і буде просто присутнім на засіданнях. Та ми не врахували наскільки є ризиковим для громадської організації мати в своїх рядах не рядового члена організації, котрий находиться під ковпаком спецслужб, та заради судової поблажки готового на “чєво ізволітє” для влади, та надання певних послуг судовій системі. Отже, Кравець Анатолій Григорович, давай досвіданія”, – написав у “Фейсбуці” керівник ГО Алім Міщук.

Міщук також навів інші причини виключення Кравця: за приховану при поданні заяви на вступ в ГО інформацію щодо своєї судимості; проведення без згоди та рішення ГО зустрічей з претендентом на посаду директора Хмельницького обласного комунального підприємства “Облпаливо” Блідного; систематичне ігнорування вимог Положення про «Хмельницький Майдан» в частині повноважень та діяльності Люстраційного комітету ГО, підписування вихідної кореспонденції Люстраційного комітету з питань, що не належать до компетенції комітету.

Як писав НГП, 29 червня суддя Хмельницького міськрайонного суду Олександр Трембач отримав відводи у справі підозрюваних Кравця-Дерев’янчука.

Нагадаємо, що 27 березня прокуратура області, ВБКОЗ Управління Служби безпеки України в області та Головне управління Національної поліції в області викрили групу осіб з числа громадських активістів, які вимагали гроші.

29 березня Хмельницький міськрайонний суд визначився з мірою запобіжного заходу для двох громадських активістів Хмельницького, які проходять у рамках провадження за ч. 2 ст. 189 ККУ (“Вимагання”). Суддя Світлана Данькова винесла ідентичні ухвали стосовно підозрюваних Дерев’янчука та Кравця, обравши їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 26 травня включно. Розмір застави був визначений – 100 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 172

  1. а на раду майдану ты то же с поля пришел….

  2. Украінці, перестаньте істи один одного. Починайте дивитись на позитивні сторони, вони є! Не допомагайте своіми чварами ворогу! Що ви робите? Одумайтесь!

  3. алим ты хитрый.ты этой голимой передачкой (все знают что корней никакой ) хотел увести народ в сторону.а ведь статья не об передачке.

  4. Привіт. І стаття і передачка про те що скільки б ниточка не вилась а кінець буде. Ми все одно викарабкаємось з болота ! Історія України розвивається в напрямку цивілізації і це не спинити!

    • ты алимушка уже сколько раз вел народ на майдане, за что кричал, за что глотку рвал… да мы, да они воры…. песенки какие крутил Кузьмы”… нас кинули…”. И что, кинули опять да так что янык это дете был.

  5. Алім! Це твої кадри! А ти хіба знав? Чи з тобою не поділилися?

  6. остальные реплики за баьки.а эти фотки можешь себе на аву поставить.”шкурные интересы”.это не по адресу.у меня нет времени этот пустой и утомительный диалог.бувай братела.не забудь про борщавык..хватит с тебя рекламы.

  7. Да………. “активисты” все больше похожи на окупантов и шуцманов. Может пришло время от них избавляться??

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.