Президент доручив Корнійчуку та іншим головам ОДА збирати гуманітарку для Авдіївки

Президент України Петро Порошенко дав доручення головам обласних та Київської міської державним адміністраціям невідкладно надати гуманітарну допомогу жителям Авдіївки, які постраждали внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів з боку російських бойовиків.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

У переліку першочергових заходів – забезпечення теплим одягом, дизельним пальним, засобами обігріву, продуктами харчування тощо.

Порошенко також доручив опрацювати питання щодо визначення місць для тимчасового розміщення жителів Авдіївки, у разі виникнення необхідності їх евакуації з міста.

Нагадаємо, що окупанти з 29 січня дуже активно обстрілюють українські позиції біля Авдіївки, а також житлові квартали, й не погоджуються припинити вогонь.

30 січня Авдіївка через обстріли залишилася без електропостачання, у місті обмежене теплопостачання та водопостачання. Внаслідок відключення високовольтної лінії було припинено електропостачання Авдіївського коксохімічного заводу та Донецької фільтрувальної станції.

У місті оголошено надзвичайний стан.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Так нехай і скинуться голови ОДА і Порошенко разом з ними!!! Вони зовсім не бідні люди і тим паче все що відбувається в цій державі це завдяки тим хто прийшов до влади.

    • Толстопуз пойдет с протянутой рукой? Там татарина коксохим пусть бы и помогал сотрудникам.

  2. ДАНЕ ЗВЕРНЕННЯ МАЛО Б ПОЧИНАТИСЯ ТАК: “Я, ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПЕТРО ПОРЕШЕНКО З ВЛАСНИХ РАХУНКІВ ПЕРЕДАЮ У ФОНД ДОПОМОГИ АВДІЇВЦЯМ 50 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ, ЗОБОВ’ЯЗУЮ ВСІХ ГОЛІВ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ ЗРОБИТИ ТАКИЙ ВНЕСОК В РОЗМІРІ НЕ МЕНШЕ ОДНОГО МІЛЬЙОНА ДОЛАРІВ І ПРОШУ ВСІХ ЖИТЕЛІВ УКРАЇНИ ПО СИЛІ МОЖЛИВОСТІ ДОПОМОГТИ ПОСТРАЖДАЛИМ, А ПІДРОЗДІЛАМ АТО НАКАЗУЮ ПРОТЯГОМ ДОБИ ЗНИЩИТИ ВСІ ВІЙСЬКОВІ ПОЗИЦІЇ ЗНАХАБНІЛИХ РОСІЯН”

  3. ДАНЕ ЗВЕРНЕННЯ МАЛО Б ПОЧИНАТИСЯ ТАК: “Я, ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПЕТРО ПОРОШЕНКО З ВЛАСНИХ РАХУНКІВ ПЕРЕДАЮ У ФОНД ДОПОМОГИ АВДІЇВЦЯМ 50 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ, ЗОБОВ’ЯЗУЮ ВСІХ ГОЛІВ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ ЗРОБИТИ ТАКИЙ ВНЕСОК В РОЗМІРІ НЕ МЕНШЕ ОДНОГО МІЛЬЙОНА ДОЛАРІВ І ПРОШУ ВСІХ ЖИТЕЛІВ УКРАЇНИ ПО СИЛІ МОЖЛИВОСТІ ДОПОМОГТИ ПОСТРАЖДАЛИМ, А ПІДРОЗДІЛАМ АТО НАКАЗУЮ ПРОТЯГОМ ДОБИ ЗНИЩИТИ ВСІ ВІЙСЬКОВІ ПОЗИЦІЇ ЗНАХАБНІЛИХ РОСІЯН”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.