Управління ДАБІ у Хмельницькій області оштрафувало ПАТ «Теофіпольський цукровий завод»

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області у примусовому порядку стягнуто до бюджету з ПАТ «Теофіпольський цукровий завод» штраф у розмірі 99 180 гривень. Про це повідомляє прес-служба ДАБІ України.

Під час перевірки посадовими особами Інспекції встановлено, що замовником, ПАТ «Теофіпольський цукровий завод», наведено недостовірні дані у декларації про готовність до експлуатації закінченого будівництвом об’єкту «Комплекс приймання, очищення, сушіння та зберігання зерна». На підставі виявлених порушень забудовника притягнуто до відповідальності за порушення ст. 39 Закону України «Про регулювання містобудівної документації».

Загалом Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області у 2016 році було здійснено 1288 планових та позапланових заходів архітектурно-будівельного контролю. Під час перевірок виявлено 446 порушень містобудівного законодавства та винесено 446 постанов про притягнення суб’єктів містобудування до відповідальності. За результатами перевірок накладено штрафів на загальну суму 13,3 млн грн.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Мішають порядочним виробникам працювати

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.