У Старій Ушиці завідуюча дитячим садочком працевлаштувала свою рідню

На Хмельниччині завідуючу дошкільним навчальним закладом притягнуто до адміністративної відповідальності за працевлаштування близьких осіб

За принципової позиції працівників Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури керівника одного з дошкільних навчальних закладів смт Стара Ушиця судом визнано винуватою у вчиненні корупційних адміністративних правопорушень, передбачених частинами 1 і 2 ст.172-7 КУпАП.

За інформацією заступника керівника місцевої прокуратури Олександра Гончара, правопорушення полягали в тому, що вона, всупереч вимогам антикорупційного законодавства, не повідомила свого безпосереднього керівника – начальника відділу освіти райдержадміністрації, про реальний конфлікт інтересів, та прийняла рішення про прийняття на роботу свого чоловіка, а також про переведення на більш оплачувану роботу своєї доньки в умовах реального конфлікту інтересів.

На завідуючу навчальним закладом судом накладено адміністративне стягнення у виді 3400 гривень штрафу.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. І знову Прокуратура відзначилась, і знову зірочки на погони! В Теофіпольському районі рідна сестра начальника освіти працює директором школи, і крім ставки директора має ще ставку годин – всього дві ставки!!! і в школі декілька родичів працює, в тому числі і чоловік! Прокуратура сліпа? Садочки в районі на баланс освіти не передані, а фінансуються з освіти! Де прокуратура! Шукає бідних і без криші, щоб звітність покращити!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.