У Хмельницькому проведуть акцію “Засвітись”

Соціальна ініціатива «Хтось не зробить!» у напрямку «Безпека на дорогах», проведе акцію «Засвітись!» метою якої є привернути увагу суспільства  до проблеми низького рівня знань обов’язків та прав пішоходів як учасників дорожнього руху.

Особливу увагу у акції «Засвітись!», ми приділимо темі недостатньої безпеки пішоходів у темну пору доби, адже  через темний одяг вони практично повністю є непомітними для водіїв транспортних засобів.  Під час акції плануємо провести для пішоходів роз’яснювальну роботу щодо потреби у світловідбиваючих елемантах та яскравому одязі. Також волонтери проведуть невеличкий флешмоб на дану тему.

Акція «Засвітись!» відбудеться 31.31.2017 на розі вул. Проскурівської та вул. Володимирської  (біля колишнього готелю «Жовтневий») о 17:15.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Акция из будущего. Состоится она 31.31. 2017. Ждем наступления 31 месяца.

  2. Чего только не придумает пораженный болезнью ум, что бы продать кусочек ткани ЛОХам.

  3. Проведіть краще акцію, засип яму на дорозі! Вірно підмічено : “Страна не пуганых идыотов”

    • В Хмельницькому немає ям! В Хмельницькому є лише Свобода! Доречі, і як це Сем ще досі не спробував перейменувати місто позбувшись того хто братався із москалями 300 років тому?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.