У Сімашкевича відреагували на неякісну посипку тротуарів: 7 доган та попередження

У Кам’янці-Подільському за результатами робочої наради з керівниками підприємств ЖКГ, через неналежне та недобросовісне відношення щодо посипки тротуарів протиожеледними сумішами відповідальними працівниками Департаменту ЖКГ та житлово-експлуатаційних комунальних підприємств оголошено 7 доган та усне попередження.

Так, догану із занесенням в особову картку оголошено директору КП «Житловик» та завідуючому відділу санітарного утримання та екології Департаменту ЖКГ.

Догану-попередження без занесення в особову картку отримали заступник директора Департаменту ЖКГ та директор КП «Добробут».

Також догану «вліпили» інженеру з благоустрою, майстру дільниці( обоє – КП «Житловик») та майстру по санітарній очистці КП «Добробуд».

Усне попередження виписано директору КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста за намагання приховати надання неякісних послуг по прибиранню тротуарів житлово-експлуатаційними комунальними підприємствами.

Відповідне подання Кам’янець-Подільському міському голові направив профільний заступник Сергій Бабій.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Сам заголовок говрить про безграмотність автора, далі читати статтю немає сенсу. “У Сімашкевича..”, “У Симчишина..”…. Раніше кафе-наливайка був “У Петровича”. Напишіть просто: “Міський голова притягнув до дисциплінарної відповідальності підлеглих”. Таке враження, що Наталка Мосійчук з “1+1” заголовки на сайті пише.

    • Тундра ты колян не электрофицированная. Какое отношение Симчишин имеет до Камянца? Меняй папиросы , заканчивай дурь курить.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.