Через місяць в Кам’янці буде створено навчальний центр оперативного забезпечення ЗСУ

Сьогодні у Кам’янці-Подільському міський голова Михайло Сімашкевич разом із депутатами міськради провели огляд приміщень на території колишнього військового училища.

Як відомо, зараз тут розміщується 48-ма інженерна бригада, кафедра підготовки офіцерів запасу та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. А вже через місяць в Кам’янці буде сформовано ще одну військову частину – навчальний центр оперативного забезпечення, заявили у міськраді.

Разом із командиром 48-ї інженерної бригади Віктором Коршком, чиновниками було оглянуто ремонтні роботи, які зараз виконуються в деяких приміщеннях, і обговорено планування першочергових витрат.

За словами Сімашкевича, вищевказані потреби будуть виділені кошти і з міського бюджету. Також міський голова Кам’янця зауважив, що створення навчального центру в місті – це перші кроки до збільшення бюджетних надходжень і підвищення коефіцієнту середньої заробітної плати.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.