Вперше з 2013 року зросла промисловість Хмельниччини

У 2016 році обсяги промислової продукції зросли на 4,5% у порівнянні з відповідним періодом 2015 року.

Такі дані наводить Головне управління статистики в області.

Таким чином, промисловість області вперше за останні три роки демонструє підйом (у 2013 році було падіння на 2,4%, у 2014 р. – на 2,2%, у 2015 р. – 4,3%).

Минулого року у добувній промисловості та розробленні кар’єрів випуск продукції проти 2015р. збільшився на 32,4%.

На підприємствах переробної промисловості виробництво продукції збільшилось на 1%, у т.ч. у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 20,3%, виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – на 11,2%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 4,7%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, – на 2,5%.

Поряд із цим зменшився випуск продукції у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції на 23,0%, машинобудуванні – на 9,2%, виробництві ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 3,7%.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги виробництва продукції проти 2015р. збільшились на 9,1%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Кого автор даної статті хоче обдурити, хіба так написати інформацію, аби відчитатись за проведенний виступ у ЗМІ, якщо брати до уваги зростання об’ємів виробництва у національній валюті, то область дійсно розвиває виробництво кілометровими шагами, але то не виробництво розвивається, а курс долара росте і автоматично росте сума коштів на яку реалізовано продукціїї підприємствами області, а чому статистика не звітує, що область на останіх місцях по всіх економічних показниках в державі. Дурете народ одне одного звітами в ОДА, то хочаб народу не хвалились. Ростуть показники по металургії ??? Срам на якому підприємстві? Бре….ни.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.