У Кам’янці-Подільському з’явиться сонячний годинник на воді

Переможцем архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію благоустрою території біля міської Ратуші у Кам’янці-Подільському визначено агенцію благоустрою з Білої Церкви. Всього на конкурс подалось 8 авторських колективів з Хмельницького, Львова, Білої Церкви та Кам’янця-Подільського.

Як повідомили у Департаменті ЖКГ, в центральній частині скверу біля Ратуші буде змонтовано сонячний годинник на воді до якого вимостять бруковані доріжки , влаштують лавки, посадять квіти, кущі та низькорослі дерева.

222

«Ідея влаштувати великий сонячний годинник на території Старого міста не нова. Але так і не реалізована. Мабуть всьому свій час і годиннику теж. На фото один з конкурсних  ескізних проектів який буде деталізовано розроблено фахівцями на замовлення міської влади.

Департамент ЖКГ, який виступає від міської влади замовником проекту «Сонячний годинник» , вже розпочав цю роботу і на робочу нараду  міського голови 1 лютого 2017 надасть проектно-кошторисну документацію «в першому читанні». Без всякого сумніву Кам’янець-Подільський вже цього року матиме змогу звіряти свій історичний час за Сонцем», – заявив профільний заступник міського голови Сергій Бабій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.