У Хмельницькому вулицю на честь радянського засновника космонавтики декомунізували

На сесії Хмельницької міської ради, яка відбулася у середу, ухвалено рішення, яким вулицю Костянтина Ціолковського (мікрорайон Ракове) перейменовано на вулицю Героїв АТО.

Як зазначає прес-служба міськради, таким чином підтримано ініціативи значної кількості громадян та громадських організацій нашого міста щодо увічнення пам’яті тих Героїв-хмельничан, які віддали свої життя, захищаючи Україну від російської агресії.

Пропозиція щодо перейменування вулиці Ціолковського була сформована топонімічною комісією, виходячи з того, що саме на цій вулиці проживали троє з двадцяти п’яти загиблих під час проведення Антитерористичної операції хмельничан: Володимир Панчук, Анатолій Суліма та Іван Зубков.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Справедливо і законно.

    • А я не здивований, наглих бовдурів у нас вистачає. А наслідок – Україна найкорумпованіша та, одночасно, найбідніша (з розрахунку на одну людину) держава в Європі.

    • законно тебе в рило врізати щорб ти здох поскоріше

  2. Ціолковський – то ще передісторія, як і українець Шаргей. Він не радянський, а ще російський

  3. pravyl’no perejmenuvaly! get’ rashku z nashyh vulyc’

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.