Тюремники Хмельниччини віддавали в оренду 89 га, від яких нічого не отримували

За втручання прокуратури Хмельницької області припинено незаконне користування землями Державної пенітенціарної служби України в області площею понад 89 га вартістю більше 3 млн грн

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, у грудні 2016 року прокуратурою області до господарського суду пред’явлено позовну заяву про визнання недійсним договору підряду вирощування товарної сільськогосподарської продукції, який укладений у квітні минулого року між однією з виправних установ області та товариством з обмеженою відповідальністю.

У договорі йдеться про вирощування сільськогосподарських культур на земельній ділянці загальною площею більше 89 гектарів.

Як з’ясувалось, зміст такої угоди суперечить нормам чинного законодавства та по своїй суті є договором оренди землі. Вказані землі, які призначені виключно для забезпечення виконання завдання установи, фактично використовуються приватними суб’єктами господарювання з метою отримання прибутку.

Крім того, зазначений договір укладено з метою приховування орендних відносин, оскільки він містить усі істотні умови договору оренди землі.

Наразі позовні вимоги прокуратури задоволені, а земельна ділянка вартістю понад 3 мільйона гривень підлягає поверненню законному володільцю.
Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.