У Хмельницькому петиція із проханням не підвищувати вартість проїзду у маршрутках набрала необхідну кількість голосів

Відділ роботи зі зверненнями громадян міської ради повідомляє, що, відповідно до пункту 4.3. “Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді”, затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, міському голові направлено для розгляду електронну петицію “Не підвищувати вартість перевезення у режимі маршрутного таксі”, збір підписів на підтримку якої завершено.

Станом на 25 січня петицію підписали 507 осіб з 500 необхідних.

Текст петиції: “Підвищення вартості проїзду у режимі маршрутного таксі з 3грн 50 коп. до 4 грн 50 коп., є необґрунтованою. Оскільки не виконуються перевізниками умови і правила перевезення пасажирів: дотримання графіку руху, відповідність транспортних засобів безпеці пасажирів (відстань між сидіннями, технічний стан місць для сидіння пасажирів). Також слід відзначити, порушення перевезення стоячих пасажирів. Підняття проїзду можливе лише після усунення недоліків при перевезенні пасажирів та щодо тих транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів у звичайному режимі.

Звичайний режим роботи – це похвилинний графік руху автобуса по кожній зупинці, через яку він проїжджає, завдяки чому можна спрогнозувати із похибкою в декілька хвилин, коли можна добратись до пункту призначення. Автобус здійснює обов’язкову зупинку, але лише на фіксованих зупинках громадського транспорту. І на такий режим руху, за законодавством, автобуси мають бути не менше 22 сидячих пасажирів.

Маршрутне таксі – це графік відправлення автобусу тільки на кінцевій зупинці і він може їхати дуже швидко, або повільно. Також, завдяки цьому режиму автобус може законно стояти по 10-20 хв. на проміжній зупинці і “загружатись”, тому через це мешканцям важко спланувати час добирання до пункту призначення. Також автобусу дозволено зупинятись у будь-якому місці де це не заборонено правилами дорожнього руху”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. Цих барижних перевізників часів земляного щура мельника необхідно пересіяти трохи між сито. Хай власники маршруток покажуть свої статки і маєтки перш ніж повишати тарифи.

  • А еще лучше сделать как в Конотопе власть установила цену в 2,50. Кому невыгодно значит меняйте бизнес. А кому выгодно будут ездить.

 2. У столиці Угорщини місті Будапешт вартість разового проїзду на автобусі чи трамваї коштує 35 грн. там сучасні та чисті автобуси які рухаються чітко за графіком хвилина в хвилину. Я б краще платив в Хмельницькому по 10 грн. за проїзд в нормальному автобусі який рухається за чітким графіком, а не 2,50 3,50 або 4 грн. за проїзд в забитій скотовізці яка невідомо коли приїде!!!

  • Ви напевне і є один із перевізників м. Хмельницього, який з буса в день отримує більше тис.грн.(50 S) прибутку, а більшість людей живе на 25-50грн. (1-2 $) в день.

   • власник буса на маршруті заробляє до 400 гривень в день, якщо бус ламається всі заробітки коту під хвіст

  • Маршрутки їздять по графіку. 7-8 хвилин між машинами. І в забиту ніхто не змушує сідати. І чого 10 гривень, давайте зробимо 1 євро, і тоді будуть нові великі автобуси. Чітко хвилина в хвилину такого в нас ніколи не буде не з вини перевізників, автомобілів місті багато. А великі автобуси проїдуть по наших дорогах в дубово наприклад? А чого не підіймається питання про те, що великі автобуси чогось п вихідних не іздять, а людям якось треба на роботу добиратись?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.