Від Симчишина йде земельник часів Мельника

Заступника директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів – начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи Хмельницької міськради Сергій Самишкін звільняється “за власним бажанням, у зв’язку із станом здоров’я”.

Про це сказано у розпорядженні мера від 24 січня.

Спочатку земельник вибере відпустку, а з 14 лютого офіційно піде у відставку.

Нагадаємо, що пан Самишкін займав посаду начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи з часів першого мерства Сергія Мельника.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Розпорядження мера незаконне, оскільки звільнення авансом не передбачене чинним законодавством. А якщо пан Самишкін 14 лютого буде перебувати на лікуванні ? От вийде з відпустки 14 лютого, тоді й можна підписувати розпорядження. Кадрова служба виконкому явно не на висоті. А взагалі дуже дивно як цей посадовець так довго тримався в кріслі ?

    • Прочитайте розпорядження за посиланням http://www.khmelnytsky.com/index.php?option=com_content&view=article&id=35459%3A-24012017–20–q——-q&catid=28%3A2009-09-04-07-16-02&Itemid=251.
      І вчіть матеріальну базу!

      • Що ж це там в міській адміністрації за бовдур. Сам не знає, а ще інших вчить та ще і хамить. Я добре знаю, “що таке” за цей Самишкін, але, але … Це розпорядження (а Самишкін, хоча б розписався про те, що ознайомлений і згоден) може і не “прокатити”. Хоча навіть, якщо і погодився, є ще безліч “виходів”, а він не дурний (наприклад, бути на лікарняному на час звільнення, тоді любий суд буде на його стороні, тощо). Думають, як з Януковичом “прокатило” (так “прокатило”, що аж вже тисячі людей загинули не рахуючи інше), то і тут “прокатиь”. Що не можна звільнити “нормально” (що “законних” підстав не знайшли)? Що там при міській владі нормальних юристів вже не залишилося?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.