Із забудовника стягують пайові, якому поліція виставила претензії у незаконності зведення житла

Хмельницька місцева прокуратура позивається до ПП “Терема” щодо стягнення 1,6 млн. грн коштів пайової участі у розвитку інфраструктури соціальної інфраструктури Хмельницького.

Про зазначено в ухвалі Господарського суду Хмельницької області від 10 січня.

Зі судових матеріалів видно, що між Хмельницькою міською радою та ПП “Терема” 23 липня 2015 року укладено договір №60 про пайову участь у створенні і розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури Хмельницького. Предметом вказаного договору є будівництво багатоповерхового 120-квартирного житлового будинку з вбудовано – прибудованими приміщеннями по обслуговуванню населення, магазинами, закладами громадського харчування та стоянкою для автомобілів на вул. Староміській (Примаковій) 1/1.

Також пунктами 2.1., 2.2., та 2.4. договору визначено, що ПП “Терема” зобов’язується перерахувати до 30 вересня 2016р. кошти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. Однак не виконала зобов’язання.

Крім того, 13 жовтня міська рада надіслала забудовнику претензію з вимогою сплати пайові кошти, але він її проігнорував.

Разом з тим, 15 січня 2016 року зареєстровано кримінальне провадження в Єдиному реєстрі досудових розслідувань № 12016240000000014, правова кваліфікація правопорушення – ч.2 ст.364 КК України.

Згідно з даними слідства, службові особи управління архітектури і містобудування, департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради незаконно видали містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на вул. Староміській (Примаковій) 1/1, чим дозволи будуватися у прибережній захисній смузі річки Південний Буг.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ПП “Терема” зареєстрована у Хмельницькому на Олександра Лапуцького і Анатолія Скочеляса. Останній є батьком депутата Хмельницької міської ради ВО “Батьківщина” Олександра Скочеляса.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. що не проблемне будівництво, то депутат Скочеляс…. А міська влада допомогає йому. Архітектор видав містобудівні незаконно, оскільки умови використання земельної ділянки – для стоянки, а не для будівництва, і за зміну умов договору міська влада зобовязана розірвати договір оренди, а не стягувати пайові щоб узаконити в подальшому діі забудовника, а це можна розцінювати як сприяння незаконному будівництву…….

  2. И кто же угомонит этого Скочеляса? Везде его рожа замешана. Откаты видать хорошие раздает.

  3. Не виключено, що має місце корупція між забудовником та владою.

  4. Скочеляс,Афійчук,Пєвнєв-місцева шайка для якої влада то корито .

  5. голосуйте за них і далі

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.