Симчишин поговорив з Послом ЄС та банкірами про залучення інвестицій у Хмельницький

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин провів робочі зустрічі з Послом Європейського Союзу в Україні Хьюгом Мінгареллі та представниками Європейського інвестиційного банку.

Про це він написав у “Фейсбуці”.

За його словами, з Послом домовилися про початок співпраці щодо навчання, стажування, підтримки малого і середнього бізнесу, впровадження заходів енергозбереження, енергоефективності, поводження з твердими побутовими відходами. Також йому були запропоновані проекти сміттєпереробки, капремонту міського Будинку культури.

“Плануємо на весну бізнес-форум. Представництво Європейського інвестиційного банку готове долучатися. Йшла мова і виділення коштів для створення Центру підтримки бізнесу, чим займається Олег Демчук (радник голови обласної ради – НГП), Степан Кушнір (хмельницький активіст – НГП)“, – додав мер.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Чим би діти не тішилися…
    “І зустрічаються, і залучають, і під депозит дають”, а тарифи ростуть і на проїзд і на комуналку і на все.

    • Ці всі «сенсаційні» дописи, як і дописи на теми: Бандера, на Росії (тоді, як Т.Г.Шевченко в «Заповіті» писав – «…на Вкраїні милій…»), Трамп, війна (яку спеціально для цього спровокували), держмова, єдина помісна церква та т.п., є лише звичайним відволіканням від того, що «післямайданна» влада по суті поставила під великий сумнів подальше існування України, як держави, так і суспільства (культури), а також – подальше життя (виживання) на українській землі народонаселення України. Ви ж усі прекрасно знаєте, що зараз пересічний громадянин (житель) України просто неспроможний одночасно проплатити за енергоресурси і комунальні послуги та придбати хоча б саму просту (найдешевшу) їжу для себе і сім’ї (не кажучи вже про щось інше). Особливо в тяжкому стані літні люди (пенсіонери), які якраз і створили те, що на даний час розкрадене (дорозкрадають залишки). Всі ж будуть (вже є) в боргах. То що ж буде, у нас у всіх за борги відберуть житло (останню власність) і де ж (на що) ми будемо жити?

    • “Незрозуміло щосливі рожі” міськвладарів. А кожного, кому приходиться в роботі візувати документи в управлінні ЖКГ, рве від відчаю і болю що ЗаТВЕРДЖУЄ і ПОГОДЖУЄ їх ПУТІН. Та будьте ви ПРОКЛЯТІ бандерівські побратими!!! що змусили чути і відчувати це ненависне пу…ті…н.

  2. Непонятно только, зачем европейцам вкладываться в ремонт дома культуры)))

  3. Научно доказано, что даже слабое чувство власти меняет работу мозга человека и уменьшает его способность к сочувствию.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.