Хмельницький виш отримав ліцензію на підготовку архітекторів та містобудівників

Хмельницький національний університет відкрив новий напрямок підготовки фахівців, отримав ліцензію на підготовку фахівців за освітнім рівнем «бакалавр» спеціальності «Архітектура та містобудування».

Про це повідомляє сайт облдержадміністрації.

Відтепер Хмельниччина забезпечить потреби у висококваліфікованих архітекторах, містобудівниках, здатних створювати унікальні споруди та ландшафти, які відповідатимуть кращим європейським зразкам.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. Молодці. А в ХУУПі не виплачують гроші співробітникам. Керівництво думає не про вуз, а про себе. Хоч в ХНУ щось позитивне.

 2. А викладати будуть бувші комсюки, як в ХУУПі. Там все начальство підпадає під люстрацію і декомунізацію. Тому в нас такі фахівці підготовлені на конспектах з партшкол.

  • Так, ви “Анонімний” (від 18.01.2017 at 23:55) вже помітно “декомуніздилися” … мозгами. Ці “комсюки” такі ж самі як і ви: коли вважали за вигідне для себе – були “комсюками”, коли це стало “не модньо” (не вигідно) – “перефарбувалися”. Я ж про серйозне, тобто про те, що у нас відсутні необхідні “кадри” (і в ХУУПі, і в інших закладах), які б могли забезпечити підготовку фахівців з архітектури та містобудування необхідного рівня. При чому тут партшколи? До речі, те, що зараз відбувається, все робиться “по-білшовикські”, якраз у “руслі” теорій і практики класиків “марксизма-ленінізма”. Просто вам “не повезло” з віком чи вдачею, і ви не вчилися в партшколах і тому не розумієте.

   • Аж цікаво – кому це так ХУУП муляє? Є в Хмельницькому гарний навчальний заклад – так пишайтеся цим. Ні, треба все лайном облити.

    Якщо вам так муляють колишні комуністи – то прийміть у ВО Свобода – будуть разом з комуністкою Фаріон Бандеру віншувати.

 3. Не хаміть як старий комсюк. І я про те ж саме, фахівців немає, а ті що є “старі” кадри. Про партшколи я знаю побільше вашого, тому і говорю. А ще варто попросити “пенсію” на пенсію. Тоді буде сучасна освіта.

  • Влітку 75-го року я, студент столичного «політеху», біля зал. вокзалу у Вінниці, «дав в морду» (трохи) Анатолію Матвієнко. Тоді він був першим секретарем на правах райкому ЛКСМУ (ленінського комсомолу України, це для тих, хто не знає) одного з ВНЗ у Вінниці. А на даний час – відомий антикомуністичний політичний діяч, привладний і при Кучмі, і при Ющенко, і зараз (знову для тих, хто не знає). Тоді він був досить напідпитку (до агресивності), т.я. проваджав, як я зрозумів, якусь делегацію, та нагло, відштовхуючи мене і інших, ліз до каси без черги. І мені обійшлося, т.я. я перший визвав міліцію, свідки підтримали мене (він нагло і брутально штовхався та перший «взяв мене за барки»), і ті, кого він проваджав, певно не хотіли розголошення (це, певно, було головним). Так що, я «старий антікомуніст» (мої предки ще за «царської Росії» мали вищу освіту та займали досить високі посади, а деякі у відповідні роки були репресовані … до смерті), хоча (не буду брехати), я був комуністом, але щирим (не фанатиком). А рідний син А.Матвієнко, якщо пам’ятаєте, у 2-ій половині 90-их брав участь (на перших ролях) у вбивстві під Вінницею 2-ох дівчат. І Кучма цього сина Матвієнко «пожалів», правда знявши батька з посади Вінницького «губернатора». Якщо пам’ятаєте, через пару місяців в наступного вінницького губернатора стріляли з автомата, вбивши при цьому шофера-охоронника і тяжко поранивши самого губернатора (Дворкіса, потім втік до Ізраілю). «Намьок» зрозуміли?
   Що я хотів всім цим сказати? А те, що такі «комсюки» (і такі, як вони), у всі часи насправді були безпринципними коньюктурщиками, та з метою особистого зиску, використовуючи підступність (навіть до вбивтсва), підлість і зраду, свою та інших таких людей, завжди були привладні і як відповідний продукт життєдіяльності завжди були «на плаву». І не треба усіх «рвіняти» під них, а то виникає підозра, що ви один з таких приспособленців-коньюктурщиків. Нажаль, зараз таких переважна більшість на всіх щаблях (ніяка ж мораль не стримує), хоча вони «рядяться» і в патріотів, і в націоналістів, і в демократів, а поводять себе, як тіж самі більшовики. І через це гине Україна. А в даному випадку (коментуючи вище), я мав на увазі тільки те, що насправді в Хмельницькому відсутні відповідні кадри. І «приплетання» до цього політики є відвертою коньюктурщиною.

 4. У Кам’янці -Подільську є гарний коледж архітектури , будівництва та дизайну. Гарний викладацький колектив. Випускники продовжували успішно навчання у провідних вузах України , роботодавці довіряють архітектурній школі у Кам.Подільську, і як продовження на базі коледжу вже у Хмельницькій області діє філія КНУБА.Жаль що чиновники на рівні області не цікавляться та не знають що робиться у них під носом. Відділ архітектури ОДА це найслабша ланка ода , І.Дунаєвська взагалі випадкова людина в архітектурі , тому ця галузь у державному секторі області така слабка. Мільйони потрачених коштів з обласного та районного бюджетів при розробці містобудівної документації – викинуті на вітер . Як наслідок наші міста , та села застрягли у 70х роках минулого століття . Думаю що “Дунаєвські” Хмельницького будуть викладати , але так названої школи архітектури Хмельницького небуло і не буде.

  • От з цим згодний (з усім викладеним).

  • нашим “планувальникам” до 70-х років – як до Києва рачки. Ніякого планування в принципі нема, хаос і бардак.

 5. НеЗдивований 19.01.2017 at 12:49
  “був комуністом, але щирим (не фанатиком). ” – о, то все зрозуміло ви за логікою “з таких приспособленців-коньюктурщиків.” А мова йшла саме про відсутність кадрів для вузу, а якщо і будуть то саме з таких приспособленців-коньюктурщиків, які були щирими комуністами, потім перефарбованими антикомуністами, держслужбовцями, клерками різних установ і т.п. Мова йде про недопущення до освіти саме “бувших щирих комуністів”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.