У Старокостянтинові зростають тарифи на утримання будинків через мінімалку 3200 грн?

З 1 лютого тариф по будинках, що обслуговуються ЖЕК, збільшується більше ніж вдвічі (з 1,75 грн. до 3,89 грн. за м.кв.).

Про це говориться в оголошеннях, які розмістили комунальники на під’їздах будинків, пише місцевий сайт “Старокостянтинів небайдужий”.

Tarifi-ZHEK-Starokostyantiniv

Головна причина зміни тарифів – це збільшення заробітної плати та розширення штату працівників ЖЕК, а також ріст вартості електроенергії та матеріалів.

Міський голова Микола Мельничук визнав, що виконком ухвалив рішення без дотримання термінів оприлюдення регуляторного документа.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Вот вам и покращення.

  2. Мельничук шо може тільки визнавати то це свої постійні протизаконні дії.Боже деж він взявся на нашу голову цей Пеньківський кордупель.

  3. ЯКІ ТАРИФИ І НА ЩО ЗМІНИЛИСЯ ОСТАННІМ ЧАСОМ? НАЯКИХ ПІДСТАВАХ ЖЕК РОЗШИРЯЄ ШТАТ? ЦЕ ЗОБОВЯЗАНІ РОЗ’ЯСНИТИ ЛЮДЯМ. ЗМІНЮВАТИ ТАРИФИ ЖЕК БЕЗ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ МІСЬКРАДИ НЕ МАЄ ПРАВА. ЯКЩО ТАКЕ ДОПУСКАЄ ГОЛОВА МІСЬКРАДИ, ТО ЙОГО ТРЕБА ВИМІТАТИ ЗВІДТИ СРАНИМ ВІНИКОМ. ЗРОБИТИ ЦЕ ДУЖЕ ПРОСТО: ЗІБРАТИСЯ ГРОМАДОЮ І ЗАПРОПОНУВАТИ ЙОМУ НАПИСАТИ ЗАЯВУ НА ЗВІЛЬНЕННЯ. ЯКЩО ЦЬОГО НЕ ЗРОБИТЬ ОРГАНІЗУВАТИ ПІДПИСИ ВИБОРЦІВ ПРО НЕДОВІРУ ЙОМУ І ВИМАГАТИ ВІД ВЛАДИ ПРИЗНАЧЕННЯ НОВИХ ВИБОРІВ МЕРА

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.