Троє нардепів з Хмельниччини отримали компенсацію за орендоване житло у листопаді

Сайт Верховної Ради оприлюднив перелік народних обранців, котрі отримали компенсації за оренди житла чи готельного номера у листопаді 2016 року.

Серед 169 політиків троє з Хмельниччини: Сергій Лабазюк (група “Воля народу”), Олександр Ксенжук (“Народний фронт”), Сергій Мельник (БПП).

Як пише “Українська правда”, у середньому сума компенсації становить 14 тисяч гривень на місяць і 170 тисяч гривень на рік на одного депутата.

Частина цих коштів сплачується за оренду номерів у готелях “Київ” і “Національний”, де проживають деякі нардепи. За бажанням, парламентарій може витратити компенсацію на оренду квартири.

В цілому, за 2016 рік народним депутатам було виплачено з бюджету понад 29 мільйонів гривень за орендоване житло.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Так Сергій Лабазюк має своє приватне житло, будинок, в Києві !!! Сергій Петрович, ну як так? Ви же були взірцем серед обраних!!! Хіба не соромно?

  2. Всі вони мають розкішні квартири в Києві і не по одній. Мають багатомільйонні прибутки, а гребуть з державного бюджету, як тільки можуть без стида і совісті. Такі тепер наші народні депутати, хоч жодного з них народ не обирав. Їх, за мільйон-два взятки призначили вожаки партій. Насправді ж – це антинародні елементи.

    • А військових у зоні АТО одівають волонтери бо в держави немає коштів.
      А цього лабазюка потрібно гнати драною мітлою з Верховної Ради.

      • в мельника також є розкішний будинок в києві… перед виборами в верховну раду анатолій лаврентій всім фото показував….риба гниє з голови а наша громада з ……президента.. уряду….депутатів… голів ОДА….ВОНИ БЕЗБОЖНО БРЕШУТЬ ТА КРАДУТЬ!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.