Хмельницька облрада взяла до розгляду електоронну петицію щодо будівництва лікувально-діагностичного корпусу дитячої лікарні

Хмельницька обласна рада прийняла до розгляду електронну петицію щодо будівництва лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні.

Про це повідомляє прес-служба ради.

На 16 січня електронна петиція «Будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні»  зібрала 1024 голосів при мінімально необхідних 1000 голосів.

Тепер, відповідно до прийнятого на пленарному засіданні четвертої сесії обласної ради сьомого скликання «Положення про порядок розгляду електронної петиції у Хмельницькій обласній раді», цю електронну петицію розгляне профільна комісія – постійна депутатська комісія з питань охорони здоров’я і соціального захисту населення.

У петиції сказано, що у 2011 році було ухвалено Концепцію створення повнопрофільної Хмельницької обласної дитячої лікарні, яка повинна була реалізовуватись у три етапи: будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу на 110 ліжок на прибудинковій ділянці лікарні (перша черга будівництва); будівництво неонатального корпусу на 75 ліжок на території Хмельницької міської дитячої лікарні; а також реконструкцію існуючого стаціонарного корпусу під обласну дитячу консультативну поліклініку, стаціонарні відділення, харчоблок та овочесховище (друга черга будівництва).

Проте кошти, необхідні для проведення відповідних робіт поки так і не виділені.

Натомість автори петиції, депутати обласної ради Олександр Савчук, Неоніла Андрійчук та Віталій Олуйко пропонують у 2017 році винайти ресурси, необхідні для будівництва лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні.

Довідкаво. Хмельницька обласна дитяча лікарня була створена у 1958 році і налічувала 75 ліжок. На сьогодні в лікарні 250 ліжок за 11 профілями у 7 відділеннях. Однак, всупереч вимогам законодавства, у структурі обласної дитячої лікарні відсутній повний спектр медичних служб для надання допомоги дітям краю. Так, обласні структурні підрозділи розпорошені між 6-ти спеціалізованими медичними закладами як міського, так і обласного рівня. А це не сприяє раціональному використанню медичного потенціалу в інтересах здоров’я дітей області.

Щороку послугами Хмельницької обласної дитячої лікарні користуються понад 40 тисяч дітей з різних куточків нашої області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.