Хмельницька міськрада знову попередила: за нерозчищений сніг штрафуватиме

Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста наголосило, що Правила благоустрою території міста Хмельницького є обов’язковими для виконання як органами державної влади та місцевого самоврядування, так і підприємствами, незалежно від їх відомчого підпорядкування та форм власності.

Як пише прес-служба міськради, підприємства, установи, організації усіх форм власності, фізичні особи-підприємці, в тому числі орендарі приміщень, зобов’язані забезпечувати своєчасну очистку від снігу та льоду закріпленої за ними території, дотримуючись таких правил: роботи з очистки від снігу та льоду розпочинати з настанням снігопаду; від снігу та льоду в першу чергу очищати тротуари, дороги до під’їздів житлових будинків, місць зупинок пасажирського транспорту, люки водопровідних і каналізаційних колодязів; в період ожеледиці тротуари, переходи через вулиці, місця зупинок пасажирського транспорту, спуски, підйоми посипати фракційними та іншими протиожеледними матеріалами. Посипати протиожеледними засобами сніг та лід на тротуарах.

За порушення Правил благоустрою території Хмельницького передбачена адміністративна відповідальність (ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення) – штраф для юридичних осіб становить від 850 до 1700 грн., для фізичних – від 340 до 1360 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 15

 1. А хто би оштрафував би міську владу за так чудово розчищені дороги в місті, ??? Читаєш новини- дороги чисті тротуари також, техніка працює. Виїзджаєш -техніки немає , дороги то жах…

  • цілком погоджуюся… з гречан виїхати неможливо.. перехрестя біля мисливства нерозчищене… затори кошмарні..

   • ЗАЯ, Єва, хто ти ще? Які затори, де затори? висунь носа з квартири. Затори в Києві. Місто нормально почищене. Біля торгових центрів прочищене до плитки. з 7 ранку розхвожу товар по магазинах. Є проблема на Інститутській, на Проскурівського підпілля і на Шевченка. Все, кругом нормальна дорога, чиста, заїзди чисті.

    • Те що біля Мисливства та рибальства на перехресті жах-факт, сьогодні пару разів їздив там. А доказувати … погано почищено, чи добре… Точно знаю, що якби мером був наприклад Чернилевський, усі свободоприхильники вже зразу висказалися про незадовільну розчистку.

     • і навіщо брехати, біля мисливства і рибальства чисто до асфальту. не треба бути великим експертом чи інтернет писакою. вийдіть на вулицю, зупиніть любого таксиста і він вам скаже, що місто почищене нормально, набагато краще чим під час останньої сніжної і морозної зими в 2012 році. інші зими були без снігу і морозу. остання була в 2012 році. Зараз почистили все в рази краще.

     • Також можна спитати у будь-якого водія громадського транспорту, місто – почищено

 2. їхав тільки що західно-окружній – пєсня. чиста, як весною. тільки біля газноконтори не дуже.

  • Коліньми їздиш та щей сліпенький? Ото вже любить Сем коли йому зад лижуть…збочинець чесне слово.

 3. якщо брати по 5 бальній системі, то на 4 є. От би в Києві поїздили, мали б з чим порівняти і побачити, що таке нечищене місто.

  • Для кого потрібні ці порівняння? Я хочу їздити по очищеній дорозі і крапка, а коли як десь інше дороги чистять мене не цікавить, можете порівнівати дороги хоч із Гвадеалупою, але мене цікати лише дорого по якій їзджу я. От тому спочатку почистіть її, а вже потім розбирайтесь з київуськими, а далі – хоч з гвадеалупськими

 4. Прибузька чиста

 5. нормальні дороги

 6. коли ці рагулі з міської влади подчуть щось робити. Сніг, лід, каша – за кілька днів хоч би 1 техніка пройшла по дворах. Тільки язиками вміють працювати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.