Прокуратура судиться з фірмою сина екс-голови РДА, якій передано в оренду 73 га невитребуваних паїв

Старокостянтинівська місцева прокуратура судиться з фермерським господарством “Бізон”, яке отримало в оренду 73,813 га невитребуваних паїв.

Про це свідчить ухвала Господарського суду Хмельницької області від 20 грудня.

Позивач вважає, що розпорядження Старокостянтинівської районної державної адміністрації від 6 жовтня 2015 року №162 “Про надання в оренду земель невитребуваних паїв за межами населених пунктів району для ведення товарного сільськогосподарського виробництва” є незаконним та має бути скасовано.

У прокуратурі переконані, що всупереч вимогам ЗУ “Про землеустрій”, ЗК України дозвіл на виготовлення та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі ФГ “Бізон” головою Старокостянтинівської РДА не надавався, технічна документація на земельні ділянки без кадастрових номерів не розроблялась, тому земельні ділянки були надані в оренду з порушенням процедури передбаченої земельним законодавством.

Крім цього, у судовій ухвалі наголошується, що розпорядження говолови Старокостянтинівської РДА від 6 жовтня 2015 року №162 прийнято з порушенням антикорупційного законодавства.

Справа втім, що на той момент головою райдержадміцністрації працював Михайло Яснюк, який має прямий стосунок до господарства “Бізон”. За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, його син Василь є засновником та директором цього підприємства.

При цьому, згідно з розпорядженням Президента, Михайла Яснюка 5 жовтня 2015 року було відправлено у відставку. А з листопада того ж року він є головою Старокостянтинівської райради.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Інформація викладена у статті не відповідає дійсності , оскільки прокуратурою не подано позов до ФГ ”Бізон”, а до райдержадміністрації, а ФГ являється лише третьою особою. Крім того земля для ФГ не виділялась і договор оренди землі не заключався, а підписано лише розпорядження голови РДА. Потрібно ставити питання чому діючий голова РДА пртягом року не заключив договір оренди землі згідно розпорядження і чому не скасував якщо воно не законне, а можливо на щось чекав ?

  2. Бачу Майдан привів до влади таких самих перевертнів, як і при Януковичу. Нічим не кращі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.