Перед ВР ініціюють проведення позачергових виборів сільського голови на Волочищині

У Верховній Раді зареєстровано проект Постанови про призначення позачергових виборів Поповецького сільського голови Волочиського району.

У прояснювальній записці до законопроекту сказано, що діючий сільський голова Лариса Ковальчук 22 серпня минулого року звернулася з особистою заявою до Поповецької сільської ради про складання нею повноважень сільського голови за власним бажанням. 31 серпня її заяву була задоволено.

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування погодився з пропозиціями Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України щодо позитивного вирішення цього питання і вважає за доцільне призначити позачергові вибори Поповецького сільського голови.

Також наразі не планується об’єднання Поповецької сільської ради з іншими територіальними громадами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Правильно роблять – що, не обєднуються!!
    Ті хто обєднались то дуже про це жаліють!!

  2. В об`єднаних територіальних громадах сімейні лікарі отримуватимуть достойну оплату праці та соціальне житло. Це вже є реальністю в декількох громадах. Інформація про такий приклад – http://silobr.info/index.php/novini-gromad/item/907-bezkoshtovne-zhitlo-%20-visoka-zarobitna-plata-=-simeyniy-likar-v-ob%E2%80%99ednaniy-gromadi

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.