У 2016 році ЦВК відмовила трьом тергромадам Хмельниччини у проведенні перших виборів

Минулого року Центральна виборча комісія не знайшла правових підстав для оголошення перших місцевих виборів у трьох територіальних громадах Хмельниччини.

Про це зазначено у відповіді члена ЦВК Ігоря Жиденка на інформаційний запит.

Маються на увазі Нетішинська і Славутська міські ради об’єднаних територіальних громад, а також Грицівська селищна рада об’єднаної територіальної громади (Шепетівський район).

“Комісія виходила з того, що необхідною передумовою призначення перших виборів депутатів сільських, селищних міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних міських голів і оголошення виборчого процесу таких місцевих виборів у разі входження територіальної громади, розташованої на території суміжного, у тому числі суміжного з містом обласного значення, району, до складу об’єднаної територіальної громади, адміністративний центр якої розташований у межах міста обласного значення або іншого району, є внесення змін до меж відповідних районів або міста та району”, – зауважив Жиденко.

%d1%86%d0%b2%d0%ba

%d1%86%d0%b2%d0%ba2

Довідка НГП. На Хмельниччині створено 26 об’єднаних територіальних громад.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Ось наука для “юристів” Грицева, а особливо Нетішина і Славути (бо ж це міста обласного значення, а, відтак, й інтелекту більше?). Рішення у вигляді постанов ЦВК можливо/необхідно оскаржувати у суді. Для того існують певні процедури,і правила ы строки оскарження . Читайте классика: “Чтоб музыкантом быть – так надобно уменье…”,- короче – изучайте матчасть!!!
    “И не скиглить!” – а це уже інший класик.

  2. Цікаве інтерв’ю з Максимом Лацибою – експертом з децентралізації:
    http://www.radiosvoboda.org/a/28199608.html

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.