Герої Хмельниччини, яких у нас забрала війна у 2016-му

За офіційними даними, у 2016 році бойові втрати української армії становили 211 військовослужбовців. Небойові втрати в армії ще більші – 256 солдатів.

Від Хмельницької області у боях на Донбасі загинуло 28 військовослужбовців: Руслан Погончук, 1976 року народження (Старокостянтинів), Олександр Яворський, 1968 року народження (Старокостянтинів), Володимир Дрозд, 1991 року народження (Славута), Руслан Кравчук, 1982 року народження (Красилів), Олександр Кшивіцький, 1988 року народження (с.Радісне Красилівського району), Олександр Тимошишин, 1985 року народження (Шепетівка), Андрій Кухар, 1987 року народження (с. Кугаївці Чемеровецький район), Олександр Павенський, 1989 року народження (с.Завалійки Волочиського району), Віктор Ружицький, 1959 року народження (с. Слобідка-Красилівська Красилівського району), Дмитро Малетич, 1995 року народження (Хмельницький), Андрій Біленький, 1983 року народження (Шепетівка), Реваз Циклаурі, 1984 року народження (Шепетівка), Микола Іськов, 1971 року народження (с. Пахутинці Волочиського району), Василь Кушнір, 1968 року народження (Хмельницький), Анатолій Цимбалюк, 1989 року народження (Славута), Василь Шемчук, 1978 року народження (с. Жабче Старокостянтинівського району), Юрій Гнатюк, 1990 року народження (Красилів), Ігор Хом’як, 1975 року народження (с.Плужне Ізяславського району), Дмитро Поляков, 1980 року народження (Нетішин), Анатолій Ковальський, 1978 року народження (с.Буцневе Деражнянського району), Ігор Мединський, 1987 року народження (с. Писарівка Волочиського району), Олег Безейко, 1971 року народження (Полонне), Віктор Защик, 1967 року народження (Нетішин), Володимир Шевчук, 1967 року народження (Шепетівка), Максим Яровець, 1994 року народження (Хмельницький), Поліщук (позивний “Пан”), Сергій Колубай, 1994 року народження (с. Заміхів Новоушицького району), Олег Суприкін, 1987 року народження (с. Зелена Волочиського району).

Крім цього, внаслідок бойових пошкоджень втрати озброєння та військової техніки у Збройних силах України становлять понад 100 одиниць.

Довідково. За минулий рік контракт з армією підписало близько 7,5 тис. осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. Вічна пам’ять Героям!!!

 2. Якщо т.з. небойові втрати значно перевищують бойові, то хто головний ворог України?
  От такий приклад для аналізу: Місяць з лишнім назад прибув з АТО сусід-контрактник, син бувшого прапорщика, сам бувший прапорщик, якого років 10 назад звільнили з ЗСУ, понизивши перед цим у званні (хто служив, той знає, що це 2 покарання, які накладаються не за одне, а мінімум за 2 досить серйозних порушення). Ці 10 років він ні де не працював, пив, аж валяючись і т.п., а в середині цього літа пішов за контрактом, де його призначили в.о. командира взводу автоматичних гранатометів!?! Прибув він після лікуваня (були поламані обидві щелепи) для подальшої реабілітації. Хто служив (навіть строкову), розуміє, в яких випадках ламаються щелепи. А таке розказав, наприклад, що вони там для «підтримання нервової системи» кожен вечір п’ють, що боєприпаси для гранатометів у них болгарського та польського виробництва, а для автоматів і кулеметів – литовського виробництва. Шок.

  • Все це є наслідком т.з. “революції гідності”. Насправді ж ніякої революції (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був “дикий” капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще “дикіший” з “новими старими” олігархами. “Вор у вора дубинку украл”. А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість до тих, хто вже встиг накрасти, основної частини т.з. “низової” складової цієї “революції” (галицько-волинського, люмпенського чи кримінального походження, або просто підкуплених чи залучених обманом чи примусом), тобто тих, хто безпосередньо “хуліганив” на майданах (а насправді, суттєво порушував чинне тоді законодавство України, яке, до речі, не змінилося і на даний час). І цих людей, і їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) ницю мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І знову це використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою “іскрою” було те, що Янукович “зруйнував” надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде зразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим, якого і досі немає), або, нічого не роблячи, зразу добре зажити на Україні. В кінці кінців зрозумійте, що наслідком цієї “революції” якраз і є хаос і безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і держави, та загибель людей і основних фондів. Як видно з зубожіння основної маси нашого народонаселення, не відбулася і т.з. “соціальна” революція. Тобто, насправді це була “революція негідності” за свободу “від здорового глузду”.

   • Озвучив думки, мабуть, переважної більшості в тому числі і учасників тієї революції…

   • Все правильно. Насправді війну розпалили галицькі рагулі.

   • Революция (Майдан) началась именно с того, что люди вышли за достоинство. Когда побили студентов, люди вышли именно показать, что у нас есть достоинство, что так с нами делать нельзя.
    А то, что криминал все ещё при власти – просто наша временная недоработка. Изменения идут и непременно будут следовать.

 3. До Нормального

  Якби не Революція гідності, ти б зараз жив не в Україні, а у Малоросії або Київській губернії РФ.

  • До останнього (другого) Анонімного:
   Почитайте уважно, що я написано мною та Прискіпливим (може по кілька разів), вивчіть Конституцію України та, що означає слово / термін – революція (хоча б з Викіпедії) та після цього зрівняйте все це з реальністю. Тоді дещо зрозумієт, якщо ви, звичайно, вже не упереджені (не “зазомбовані”, як це “модньо” зараз казати) чи не проплачені, якраз ворогами України, які “строять із себе” патріотів. А звертатися до незнайомих людей “на ти” це є звичайим хамством / невихованністю, від чого певно все це ваше “розуміння” ситуації і походить.

  • ха ха ха . зато тепер ми живемо в галицькій рагулятині з львським мусором по всій країні

 4. добро пожаловать у в гроб , ле хаим ле хаим

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.