Нардеп Шинькович тримає готівкою півмільйона гривень та 255 тис. доларів

Народний депутат України Андрій Шинькович задекларував 255 тисяч доларів, 540 тис. гривень та 2,4 тис. євро готівки. Інших заощаджень в банку нардеп немає.

Ці дані випливають з копії е-декларації політика, яка оприлюднена на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Минулого року Андрій Васильович отримав майже 80 тис. грн. зарплати, 80 тисяч на відшкодування витрат, пов’язаних із виконанням депутатських повноважень та 76 тисяч гривень компенсації вартості винайму готельного номера. Дружина Аліна задекларувала 24,5 тис. грн.. заробітної плати.

У власності родини Шиньковичів зареєстровано автомобіль Mitsubishi Pajero Sport, Volkswagen Golf та Toyota Corolla.

Нардеп також має у власності квартиру у Києві на 26,2 «квадрати», земельну ділянку у 120 кв. м на Київщині та кімнату у столиці.

Окрім цього, у свої декларації політик вказав ще одну київську квартиру на 81,2 квадратні метри, яка оформлена на ТОВ «Компанія з управління активами “Валприм”» та квартиру у місті Вінниця, що належить Шинькович Ніні Олексіївні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Шинькович – не самий гірший депутат. У всякому випадку для нашого Красилівського району. А те, що він перед тим, як прийти в Верховну Раду, щось заощадив – то всі знають, що він людина не бідна.

  2. Все пізнається у порівнянні. Подивіться його декларацію коли він прийшов у ВРУ.

    • Він прийшов самодостатньою людиною. В старих деклараціях не було графи “готівкові кошти”. Автомобілі ті самі. Квартиру у власність 27 кв.м.придбав – він її оплатив ще в 2012 році. А в 2015 отримав право власності – це новобуд, тоді будинок був не введена в експлуатацію.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.