Декларація мажоритарника Бондара: 78 картин ,17 ікон та 1,4 млн. доларів

Народний депутат України Віктор Бондар (191 виборчий округ) задекларував 1 мільйон 485 тисяч доларів, 840 тис. гривень та 278 тис. євро готівки, в банку нардеп тримає 381 тисячу гривень.  Дружина Алла має 57 тис. доларів та 1,7 млн.грн. заощаджень готівкою.

Це випливає із копії електронної декларації політика, яка розміщена на сайті НАЗК.

Стосовно нерухомості, то сім’я пана Бондара володіє 2 земельними ділянками у селі Дашківці (Хмельниччина) та смт. Гостомель (Київська область), двома квартирами в Одесі та Алушті та житловим будинком на 611 «квадратів» в Гостомелі.

Із цінного майна Віктор Бондар задекларував 78 картин різних художників,17 ікон,  бронзовий камінний годинник першої половини XIX століття Dorullon, нідерландський підлоговий годинник 1760 р, нідерландський настільний годинник з червоного дерева( Лондон, 1780 р.), нідерландський настінний годинник «Zaanse Hangklok», 7 наручних механічних годинників Breguet, годинник наручний механічний Ulysse Nardin, годинник наручний механічний Vacheron Constantin та три види запонок з дорогоцінного металу.

Дружина Алла Василівна задекларувала 3 годинника, 2 каблучки з дорогоцінним камінням, 2 пари сережок з дорогоцінним камінням, 2 кольє з дорогоцінним камінням та 3 картини Панасенка та Осінчука.

Віктор Бондар має також 50 % корпоративних прав у ТОВ «Будінформ» (вартість у грошовому вираженні –  2 млн.695 тис.грн.)

Доходи за 2015 рік народного депутата склали 70 тис. грн. зарплати та 80,5 тис.грн. коштів на депутатські повноваження, дружина Алла від зайняття підприємницькою діяльністю заробила 3,3 мільйона гривень .

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. капець- одним словом…

  2. А податки з всього цього добра він сплатив ?

  3. Щось він мало заробив за 2015 . А зарплата то просто жалюгідна – 70 тисяч, як у двірника. Може субсидію пану оформити?!
    А ще губернатору -міліонеру, який не соромився получати допомогу по безробіттю.

  4. Шановні депутати ВР. Вы шо дебилы??? Хватило ума украсть, а ума заныкать, не хватило… Вся Европа, куда Вы стремитесь, в шоке от Ваших статков )) Хіба не научились брехать??? Это единственный случай где Вам надо было сбрехать!!! Неужели так здрефели, шо с перепугу правду-матку выложили?

  5. ДО ГІЛЯКИ

  6. просто догіляки тільки за ЯЙЦЯ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.