Районний чиновник Держгеокадастру задекларував півмільйона доларів та 3 будинки

Начальник відділу Держгеокадастру у Волочиському районі Олег Божук задекларував 501 тисячу 350 доларів на банківському рахунку, його дружина Аліна в банку зберігає 272,4 тисячі доларів.

Такі дані випливають із копії декларації чиновника оприлюдненій на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Також районний «земельник» має у Волочиську квартиру на 67,5 «квадратів», гараж та 4 земельні ділянки загальною площею 2 тисячі 475 квадратних метрів.

Володіє начальник відділу ще двома житловими будинками в районі та трьома земділянками площею 21,5 тис. кв. м.

Стосовно незавершеного будівництва, то Олександр Сергійович вказав, що добудовує житловий будинок на 140 «квадратів» та гараж.

Районний чиновник Держгеокадастру задекларував півмільйона доларів та 3 будинки. В автопарку чиновника зазначено автомобіль Sкоdа Fabia 2006 року випуску.

Із доходів Олег Божук вказав заробітну плату у 42 тисячі гривень, дохід від надання майна в оренду товариству «Волочиськ-Агро» – 4 тисячі грн., проценти 39,5 тис. грн. та пенсію – майже 35 тисяч.

Дружина Аліна минулого року отримала заробітну плату в ДНЗ Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей – 46,2 тис. грн. та 12 тисяч гривень процентів від банку.

Довідка НГП. Начальник відділу Держгеокадастру у Волочиському районі Олег Божук раніше був членом виконавчого комітету Волочиської міської ради та депутатом Волочиської районної ради VI скликання від політичної партії «Фронт змін».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. да…”бідний” чиновник… нічого сказати… да і дружина не є бізнес-леді…

 2. ого, а зарплата напевно тисяч 5

 3. бачете який Хабарник,друг на сьогодні Ревка Саші оце бабло луплять хлопці

 4. Де правоохоронці на що дивляться,я розумію людину з бізнесу,а це державний службовець……Жах

 5. Державний службовець , майже доларовий мільйонер та щей пенсіонер , добре колядує колядник Волочиттський

 6. Людина припустилася помилки. А жовта преса зробила з цього фурор.
  Люди дуже неуважні, при 500 тис. доларів як може бути дохід 39 тис. грн ?
  логіка підказує що повино бути 39 тис. доларів
  Але ви далі ведіть себе як дурні і вірте все що вам пишуть сумнівні “журналюги”

  • Та ладно люди, як пишеш неуважні до того, що дохід менший, проценти в банку явно не такі як повинні бути при 500тис. Зелених за рік. Це зрозуміло. Але людина як ти знову пишеш (заповнювач) так був неуважний, при тому не один раз, а два ще й на дружині такі вклади.
   І тепер саме головне, називаєш всіх людей (не людину заповнювача) дурнями. Ой, Сергій, напевне не того ти дурнем називаєш, бо заповнювач, швидше всього, близька родина ))))
   Люди не всі дурні, як ти пишеш.

 7. Чиновники з такими статками на деравній жслужбі – це вже не люди а виродки , які грабують народ та живуть на хабарях , таких нелюдів треба вішати на стовпах , що скоро так і зроблять люди

 8. Ого як обкакався на всю Україну , не те що на район , зате корче з себе правильного та справедливого , чесного та розумного , а лаханувся на декларації , напевно був обкурений або в школу не ходив , Дійсно колядник безголовий !!!!

  • сміливі диванні експерти.
   навіть імені свого написати невзмозі, про що можна говорити.

   • Бачу тут зявився захисник хабарника – колядника , напевно разом хабарі берете або є спільний інтерес в цьому кориті . На таких всіх чекає суд божий . Скоро прийде кара народна …

 9. В артиста нужно больше вложить для пиара

 10. Цікаво чи напише жовта преса що чиновник помилився при заповненні ел-ої декларації і сайт працював через раз і вночі

  • Так, людина дійсно помилилась. Тільки чомусь про те пишуть лише в коментуваннях.

   • Ага , Так руки з переляку трусились що аж помилився за своє награбоване та хабарами нажите написати .

 11. “сміливі диванні експерти” це не дуже вдалий вислiв. Я такий самий держ. службовець, але такими “шаленими”статками не можу похвалитись. Це ж як треба не iсти, не пити ,нi за що не платити, щоб так назбирати. А скiльки ще не задекларовано!!!!!

 12. Ладно Олег Божук нерозумний написав правду i йому сказали що Ти … , i вiн переправив ну а депутати Верховнойи ради нас всi роки обкрадають рахують нас за дурнiв i началось це з 1993р при Кучмi в якого зять i небрачний син найбагатшi люди крайнi .Йим грошi кришу зiрвали. Вихiд з цtйи ситуацийи один ,треба щоб зiйшов снiг люди посадили городи i 7 травня вийти в мiстах и прогнати цю владу щоб НАЦIОНАЛIЗУВАТИ все що було вкрадено у людей в яких батьки, дiди, прадiди, воювали 42 43р. за цю державу, а вони з 93р. грабують Украйинський народ i до 9 травня до дня перемоги все повернути.Э одна людина покишо, яка може все це змiнити i вiн скоро про себе дасть знати i коли вiн це зробить, його можуть вбити, як Г.Гонгадзэ … … , i хлопцiв, якi вмирають на сходi за державу, яку розкрали.В мене э багато чого вам розповiсти. ” GIVARA S.Y.A. 7.05.82.”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.