До Дня автомобіліста у Хмельницькому планують провести автопробіг

30 жовтня до Дня автомобіліста громадська організація «ХАЛК» планує провести масовий автопробіг.

Про це повідомляється на їх сторінці у Фейсбук.

«Цим заходом ми хочемо звернути увагу та нагадати:

Водіям про те, що ПДР «написані кров’ю» і не потрібно ними нехтувати. Не перевищуйте швидкість, пригальмовуйте перед пішохідними переходами, вмикайте світло в темну пору доби, будьте чемними на дорозі…

Пішоходам про те, що на будь якому пішохідному переході, ви повинні переконатися в тому що автомобіль ПОВНІСТЮ зупинився, і лише тоді переходити дорогу. Не перебігайте дорогу, водіям дуже важко зупинити авто. Гальмівний шлях авто при швидкості 60км/год від 25 метрів і вище. Не нехтуйте своїм здоров’ям та життям. В темну пору доби, по-можливості, мати на собі будь-який світлоповертальний (світловідбивний) елемент. Завдяки йому вас краще видно.

ЖКГ про те, що від якості їхньої роботи пропорційно залежить наша безпека та життя. Розмітка дороги, освітлення, якість дорожнього покриття… Не нехтуйте зверненнями громадян.

Поліції про те, що ми віримо в зміни на краще, ми віримо в молодих активних хлопців та дівчат, які бережуть порядок і закон на наших дорогах. Але НЕ ПЕРЕСТУПАЙТЕ МЕЖУ… Надія лише на Вас!!!

А тепер про сам захід.

30 жовтня 2016 року ми будемо святкувати День Автомобіліста. Запрошую усіх охочих прийняти участь в цьому заході. Автопробіг стартує о 11.00 з парковки міського пляжу. ЗБІР УЧАСНИКІВ КОЛОНИ о 10.00 там же. Колона пройде маршрутом:

вул. С.Бандери – вул. Кам’янецька – Львівське шосе – вул. Тернопільська – вул. Молодіжна – вул. Інститутська – вул. Кам’янецька – вул. Купріна – вул. Козацька – вул. Толстого – вул. Пушкіна – вул. Свободи – вул. Шевченка – Старкостянтинівське шосе – Проспект Миру – вул. С.Бандери

ФІНІШ: паркова міського пляжу

По завершенню автопробігу на паркові буде проведено показові заїзди професійних гонщиків нашого міста».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Всі знають, що таке ХАЛК? Чому стільки граматичних помилок в тексті?

    • Все починається і закінчується з Бандери, далеко заїдемо…. Читайте на сайті “Кореспондент.net” про реакцію “Заходу” на возвеличення у нас “воїнів” ОУН-УПА і т.п. – “Огляд ІноЗМІ: Україні треба змиритися з історією” Тобто, майже все щодо цього, що говорять наші вищі можновладці і пишуть в наших ЗМІ, брехня та перекручення.

      • Та нахрена нам той “захід”? У нас своя історія і свій погляд на неї! Досить плазувати то перед кацапами, то перед “європою”… А для нас, українців, Бандера – справжній ГЕРОЙ!

        • Це для тебе і таких як ти ницих він герой (насправді ви в меньшості, просто через невихованність та ницість дуже галасливі). А для мене та більшості цивілізованих людей він політичний бандит та терорист. А результат вашої діяльності (кацапською) – “на лицо” – Україна руйнується. А плазуєшь якраз ти, можливо через ницість і сам цього не розуміючи..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.