Нардеп Мельник зводить житло на 400 “квадратів” в елітному районі Хмельницького

Народний депутат України (187 виборчий округ) і колишній міський голова Хмельницького Сергій Мельник задекларував незавершене будівництво житлового будинку та господарських будівель загальною площею 417,3 кв. м на провулку Селекціний, 5 у Хмельницькому (район центрального автовокзалу – НГП).

Про це свідчить інформація, подана обранцем до Національного агентства з питань запобігання корупції.

За даними реєстру нерухомості, житло записане на дружину політика Тетяну Мельник.

%d0%b5-%d0%b4%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d1%80%d0%b0%d1%86%d1%96%d1%8f

До об’єкту незавершеного будівництва входить гараж, підвал і альтанка. Крім цього, Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Хмельницькій області 14 липня цього року видала декларація про готовність об’єкта до експлуатації (№ХМ142161960752).

%d0%b2%d0%b8%d1%82%d1%8f%d0%b3

Ділянка, на якій будується сім’я Мельника, також оформлена на його дружину.

%d0%b7%d0%b5%d0%bc%d0%bb%d1%8f2

 

%d0%b7%d0%b5%d0%bc%d0%bb%d1%8f

За інформацією ріелторських компаній, вартість сотки землі у цьому районі Хмельницького становить 1,5 тис. дол. Вартість продажів будинків виставляють в межах 150-200 тис. дол.

В електронній декларації обранця Сергія Мельника ще зареєстровані земельна ділянка площею 23500 кв. м, квартира 126,3 кв. м, гараж 19,2 кв. м, господарське приміщення 19,9 кв. м.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. За чесно зароблені кошти таку “хатинку” не збудуєш. Хіба що мав спадок з-за кордону приміром від діда з Канади. А скільки треба коштів, щоб все придбати в середину цієї хати та обігріти зимою. Я цій сім’ї не заздрю.

 2. Нормально так нагосподарював в місті.

 3. Таких будиночків повне місто. Як чіпляєтесь до одного, то й про решту не забувайте. А то якось не толерантно, во.

 4. А ще у тому районі сусідами С.Мельника є екс-губернатор Хмельниччини Віктор Лундишев , екс -головний ветеринар області Микола Айшпур , екс – начальник Державного управління екології і природних ресірсів в Хм..обл. Григорій Сагайдак , екс-губернатор Хмельниччини Іван Гавчук , 1 зам начальника управління юстиції Хм.обл. Неля Продан

 5. У Мельнка є шикарна квартира по вул.Рибалко,3, яка придбана у комунального підприємства !”Хмельницькбудзамовник”.

  • є ще на Проспекті Миру, навпроти 2 поліклініки. і джип. напевно дуже чесний.

 6. Злодюга як і весь БПП і Батьківщина

 7. А тепер ще й Свобода дорвалась з своїми ненаситними бидло бурликами

  • свободівці декларують, що бідні як церковні миші. Ніц немають. Але РОЗУМНІ, обживуться.

   • да…дорвавшись до політичного корита обживуться усі…забувши про обіцянки..

  • Тыльки вони при цьому всьому є люмпенами, їх просто винесла на поверхню революция

 8. Все життя хату будував, інші вже по три продали. А шо це нам на майдані розказували шо в Мельника багато маєтків. Виходить брехали, на чоловіка наговорили, а віни був нормальний мер. Як шкода шо так його обрехали.

 9. Так, обживуться. Це сьогодні будучи при владі вони бідні як церковні миші, а коли закінчиться їх каденція, то і у їх деклараціях чудним чином зявляться будинки, квартири, ЗЕМЛІ та машини. Той хто має відношення до бізнесу в нашому місті, особливо до будівельного, той добре знає, що в нашій міській раді просто по-закону жодного дозвільного документу не отримаєш. Все має свою ціну.А по-закону можна роками ходити. І даремно на Мельника наганяти бо на сьогодні корупція не пропала, а лише збільшила розмах, змінила вид та форму хабаря, а також обличчя. При владі Мельника чиновники міської ради хоть чогось боялися, були спеціалістами в своїх галузях і були грамотними людьми. А свобода кого набрала? Хто сьогодні наші заступники? Крім Нестерука. Чи є в них досвід і освіта щоб керувати своїми галузями? Чого варта тільки керуюча справами – домохазяйка. Вона десять років в дикретах сиділа і борщі варила, а сьогодні рішення виконавчого комітету коригує. А земельними питаннями та будівництвом міста хто керує? Особа іногородня, якій особливо нема діла до нашого міста, особа яка приїхала заробляти гроші, а не за наше місто переживати. І це тільки верхівка. А риба, як відомо, гниє з голови. Тому не переживайте за свободівців, вони дружні і не пропадуть, з голоду не помруть, от побачите через кілька років. І коли вони підуть ми побачимо наслідки, тобто все те що вони сьогодні ховають, то ми ще не раз згадаємо того Мельника та скажемо, що це була ще мала біда порівняно із свободою.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.