Військова прокуратура проводить обшуки у Старокостянтинівській міськраді. Підозрюють у розтраті коштів на казарми

Співробітники хмельницької військової прокуратури та військової прокуратури Західного регіону проводить обшуки у Старокостянтинівській міській раді.

Цю інформацію “Незалежному громадському порталу” підтвердив міський голова Микола Мельничук.

За його словами, правоохоронці приїхали з судовою ухвалою на тимчасове вилучення документації міської ради у рамках кримінального провадження.

“Нам закидають нецільове використання бюджетних коштів на ремонт казарм військової частини А5202. Натомість є всі погодження від Міністерства оборони України за підписом Міністра Степана Полтарака щодо проведення розрахунків з підрядником за виконані роботи. Сума становила 1,2 млн. грн. За ці кошти замінили систему опалення, освітлення, здійснили внутрішні та зовнішні ремотні роботи. Щоб солдати на спали на землі, ми за кілька місяців відремонтували їм казарми”, – розповів мер

За його словами, КРУ Міноборони перевірило використання коштів і не виявило жодних порушень.

Також Мельничук зауважив, що прокурори хочуть обшукати його власну квартиру. Однак для цього не надають відповідного судового рішення.

“Я не заперечую, нехай оглядають помешкання”, – сказав він.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Можна подумати, що у цій прокуратурі хтось у таких справах розбирається Маю досвід “співробітництва” – тоді легко “переміг”, бо звинувачування були надумані, певно з метою “по-легкому” “заробити очки”.

  2. цього разу мельничуку гаплик. забагато вкрав

  3. Цим піаром Мельничук і купив військових перед виборами і ще багатьох слабохарактерних, нехай вбирають дальше, нехай вірать і далі у його кристальну честість, в нього ще є багато, пам’ятник Шевченку, Острозькому і т.д.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.