На Хмельниччині ДАБІ оштрафувала на 11,5 млн. грн порушників містобудівного законодавства

За дев’ять місяців на Хмельниччині ДАБІ оштрафувала на 11,5 млн. грн порушників містобудівного законодавства.

Про це повідомляє сайт держінспекції.

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області за 9 місяців 2016 року було здійснено 968 заходів архітектурно-будівельного контролю.

Під час перевірок виявлено 302 порушення містобудівного законодавства та винесено 302 постанови про притягнення порушників до відповідальності.

Найбільші штрафні санкції були накладені на ТОВ «Авантаж-7» – 3,915 млн грн. за самочинну реконструкцію та експлуатацію АЗС на автодорозі Львів-Кіровоград-Знам’янка (територія Давидковецької сільської ради Хмельницького району).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. И где эти миллионы? Зачем тогда брать кредит в 10 млн грн. на утепление двух школ и трёх, если не ошибаюсь, детских садов.

  • Шляпо, “в огороді бузина, а в Києві дядько”, тобто, при чому тут те, що ви питаєте? Це різні бюджети і різні статті?
   Але головне не те, а наступне:
   1. Майже ніколи накладені ДАБІ штрафи не сплачуються, тому що Їхні фахівці (чомусь?) майже ніколи не спроможні в судах доказати обгрунтованність цих штрафів.
   2. Це ще не “головні” порушники. Майже усі будівництва в м. Хмельницькому на даний час здійснюються з суттєвими порушеннями, як технічними, так і юридичними. Але (знову чрмусь?) їх не штрпфують (а там мільярди можна зняти).

   • В м. Хмельницькому (і знову чомусь?) до цього часу не створена самоврядна структура архбудконтролю. Як би вона була створена, то їй би за чинним законодавством були передані відповідні функції ДАБІ (звичайно на території міста) і більша частина накладених нею штрафів йшла б в бюджет міста. Спитайте у нашого мера – чому? Для довідки – в багатьлох містах України такі структури вже створені та працюють.

    • 11 лямів з тих хто не захотів дати відкат т.в.о.інспекції.Уявляєте скільки заробив шестацький із своїми інспекторами?

     • То, будь-ласка, конкретніше поясніть широкому загалу – хто, кому і за що дав хабар “11 лямів” (бо з вашої репліки щось мені не дуже зрозуміло? І все таки мене цікавить: чому у нас в місті до цього часу не створений міський самоврядний орган архбудконтролю і чому через це не поступають відповідні кошти (зі штрафів, а штрафувати, як я вказував вище, ого-го є кого) у міський бюджет? Незнаючим пояснюю: За чинними законодавством, в т.ч. стосовно децентридізації, такий орган має право створити наше міське самоврядування.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.