На Хмельниччині держпідприємство НААНУ за рік незаконно нарубало лісу на 7,3 млн. грн

У 2015 році посадові особи Державного підприємства дослідне господарство «Зоря» Хмельницької державної сільськогосподарської дослідницької станції Української академії аграрних наук незаконно здійснили порубку дерев у лісі розташованому на території Пирогівецької сільської ради Хмельницького району (поблизу с. Червона Зірка), чим спричинили шкоду на суму 7 млн. 390 тис. грн.

Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 19 жовтня.

Окрім того, директором ДП ДГ «Зоря» Андрієм Андрійчуком протягом грудня 2015 року до січня 2016 року на західній околиці села Червона Зірка повалений ліс на площі до 20 га шляхом суцільної рубки. Водночас проводити вирубку він не мав права, оскільки в нього з 10 жовтня 2011 року відсутні державні акти на земельні ділянки і договір оренди на підставі рішення Хмельницької райдержадміністрації №1405/11-р.

Відповідно до розпорядження №1405/11-р від 10.10.2011 голови Хмельницької РДА, прийнято рішення про припинення права постійного користування земельними ділянками загальною площею 2094,936 га, наданих для ведення дослідних і навчальних цілей ДП ДГ «Зоря» за межами населених пунктів на території Пирогівецької сільської ради.

Довідка НГП. Ліси Хмельницької області займають 281,6 тис. га або 3% від загальної площі по державі, лісистість становить 12,8%, що нижче від середнього по державі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. с. Базалія, Теофіпольський р-н

  2. Як зажди – НГП вирішило “все за всіх”. Можливо ніхто і не винен? НГП про це не задумувалось?!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.