Необхідно створити справедливі правила, що унеможливлять будь-які тіньові оборудки із землею – Сергій Лабазюк

Формування ринку земель – необхідна складова для подальшого розвитку ринкової економіки, і Україні доведеться пройти цей шлях. Таку думку висловив народний депутат, один із авторів законопроекту щодо продовження мораторію на продаж земель с/г призначення Сергій Лабазюк під час ефіру на одному з телеканалів.

За словами політика, питання землі – дуже важливе і чутливе для українців. Саме тому, в першу чергу,  необхідно почути людей, їх побоювання і очікування від зняття мораторію, потрібно широке громадське обговорення проблеми.

«Потрібно також дуже детально і професійно, з залученням фахівців доопрацювати законодавчу базу. Для цього в нас мало часу. Всього півроку. Тому треба працювати швидко і якісно», – наголосив нардеп.

При цьому С. Лабазюк зазначив, що головне завдання для робочої групи з напрацювання законодавчих змін – створення прозорих і справедливих правил, які унеможливлюватимуть будь-які тіньові оборудки із землею.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Який він правильний і справедливий. Прямо можна його причисляти до сонма святих, тоді молитися на нього буду.

    • Нехай розповість як голосував за диктатрські закони на підтримку Януковича в результаті людей розстрілювали на Майдані. Зрадник народу України.

  2. А дом в лесу с речкой в с. Ружичная Хмельницкого р. ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.