Хмельницький АМК вніс до “чорного списку” приватного підприємця і фірму, які спотворили результати торгів

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ  «Аквілон-Т» (м. Хмельницький) та  ФОП Качура М.А. (м. Хмельницький) загалом на 50 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

Про це повідомляє прес-служба облАМК.

Розглянувши подання Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області, Відділення встановило, що суб’єкти господарювання  у жовтні 2011 року узгодили дії під час проведення Монастирською сільською радою процедури відкритих торгів із закупівлі будівництва підвідного газопроводу високого та середнього тиску до сіл Михалківці, Монастирок, Іванківці Ярмолинецького району Хмельницької області.

Розслідування засвідчило, що учасники закупівель обмінювались інформацією під час підготовки до участі у торгах. Крім того, довідки про відсутність заборгованості отримувала одна, уповноважена товариствами, особа.

Переможцем став  ФОП Качур М.А.

Відповідно до чинного законодавства, ТОВ «Аквілон-Т» (м. Хмельницький) та  ФОП Качур М.А. не матимуть права брати участь у державних закупівлях протягом 3 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Опача, Олуйко і Гладуняк залишились без відкату?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.