У Кам’янець-Подільський приїхав потяг єднання «Труханівська січ»

Сьогодні зранку до Кам’янця-Подільського прибув волонтерський потяг єднання «Труханівська січ». 150 українців із різних куточків країни подорожують різними регіонами для консолідації суспільства, піднесенню патріотичного духу та популяризації національної культури.

Пасажири «Труханівської Січі» – це переважно молодь: художники, волонтери, громадські діячі, військовослужбовці, родичі Героїв Небесної Сотні. В Кам’янці «волонтерський десант» зустрічали кількадесят містян, представників міськради та військові.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Від представників Донбасу міському голові Михайлу Сімашкевичу подарували книгу про Лисичанськ (місто в Луганській області)  та бойову гільзу з квіткою.

Сьогодні на учасників потягу єднання чекає майстер-клас у Старій фортеці, козацьке частування та козацькі забави, екскурсія у Центрі розмінування Збройних сил України, лекції у навчальних закладах, а о 18:00 в коледжі культури та мистецтв відбудеться спільний концерт зі студентами цього закладу.

Далі «Труханівська січ» вирушить у Тернопіль, Чернівці, Коломию, Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Мукачеве, Луцьк та Рівне, позаду вже Вінниця та Хмельницький.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.