На 2017 рік Хмельницька область зареєструвала 23 інвестиційних проектів, на які планує залучити кошти ДФРР

На 2017 рік Хмельницька область зареєструвала 23 інвестиційних проектів, на які планує залучити кошти Державного фонду регіонального розвитку.

На 24 жовтня серед найбільш фінансово затратних проектів: реконструкція водопровідних мереж по вулицям Пушкіна, Н.С.Говорун, Лесі Українки, Ходякова, Привокзальній, Герасимчука та по ділянці Понінківського водоводу (орієнтовна вартість 67,5 млн. грн); реконструкція каналізаційних очисних споруд повної біологічної очистки продуктивністю 5000 м.куб./добу на вул.Копачівська №6 у Волочиську (29,6 млн. грн); капітальний ремонт “Відновлення та підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Збруч з влаштуванням рекреаційних зон в її заплаві та з одночасною рекультивацією порушених земель на частині території Сатанівської селищної ради (22,7 млн. грн); реконструкція очисних споруд та напірного колектора м. Дунаївці Хмельницької області (ІІ черга – напірний колектор, піскоуловлювачі, каналізаційна насосна станція) – 15,4 млн. грн.

Як відомо, у 2016 році Державний фонд регіонального розвитку виділив 113,7 млн. грн на реалізацію інвестиційних проектів та програм Хмельниччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.